Як вирости на 10 см. Як навчиться розбиратися в машинах.

Як вирости на 10 сантиметрів? Зростання закладений в кожній людині генетично, тому різко вирости у вас навряд чи вийде. Але часто буває так, що людина просто недостатньо розвинений для свого віку. Якщо ви незадоволені своїм зростом і знаєте, що у вашого організму є більший потенціал, вам варто слідувати деяким рекомендаціям і порадам, що допомагає стати вище. Отже, що ж може стимулювати зростання?
Інструкція
1
Якщо ви хочете вирости, перегляньте своє харчування - в ньому має бути багато кальцію, фосфору, які необхідні для формування і росту кісток і зубів. Часто кістки не отримують достатньо харчування і підтримки та відмовляються рости, залишаючись крихкими і слабкими. Щодня їжте сир, пийте молоко. Багато кальцію міститься в плавленом сирі - в кілька разів більше, ніж в звичайному! Він також багатий цінним білком, важливим для росту кісток. Білок - найважливіший будівельний матеріал, що впливає і на шкіру, і на кістки. У щоденному раціоні має бути присутнім хоча б 250 грамів білого м'яса. Якщо ви вегетаріанець - вживайте хоча б одне-два яйця в день. Наприклад, омлет з молока і двох яєць - відмінна порція білка на весь день.
2
Слідкуйте за поставою - саме сутулість і сгорбленность найчастіше краде у людей близько 5-7 сантиметрів зросту! Випряміть спину, робіть вправи для зміцнення її м'язів - і через пару місяців ви не помітите, як стали ходити з гордо випрямленою поставою, ви вмить відчуєте себе вище. Розвивати необхідно і м'язи плечей, так як недолік сили в них також веде до сутулості. Підкачайте прес - плоский живіт робить силует стрункішим і більш витягнутим.
3
Часто навіть у дуже молодих людей, які не займаються спортом і просиджують цілими днями перед монітором комп'ютера, недостатньо розвинений хребет, Він постійно перебуває в напруженому і здавленим стані. Тому регулярно (але дуже поступово!) Робіть вправи для його розтяжки. Найпростіше взято з йоги - встаньте прямо, сконцентруйтеся, закрийте очі і починайте начебто тягнутися верхівкою до стелі, не піднімаючись навшпиньки. Спочатку то вправа може здатися марним і дивним, але поки ви не помічаєте видимих результатів, ваш хребет отримує від мозку сигнал «тягнутися!». Старий перевірений спосіб - висіння на турніку - дає приблизно такий же ефект.
Зверніть увагу
Всім відомо, що зріст людини закладений на генетичному рівні, тому не варто розраховувати на різке «підростання». У 80 випадках зі 100 осіб просто недостатньо розвинений для того щоб досягти свого максимального зростання.
Корисна порада
У наш час, при величезному бажанні, будь-яка людина може збільшити зростання до 10 сантиметрів як в домашніх умовах, так і за допомогою медицини.