Як позбутися від еритроцитів в сечі.

Поява еритроцитів в крові називають гематурією. Причин цього явища може бути багато. Деякі не становлять загрози здоров'ю, інші - прямо вказують на найсильніший патологічний процес. Гематурія може бути мікроскопічною (виявленої тільки під мікроскопом), і макроскопічної, при якій хворий неозброєним поглядом виявляє в сечі ознаки крові. Джерелом крові в сечі може бути будь-яка ділянка сечовивідної системи.
Вам знадобиться
  • - аналізи сечі і крові;
  • - рентгенографія нирок і сечоводів;
  • - магнітно-резонансна томографія;
  • - ретроградна пієлографія;
  • - цистоскопія;
  • - деревій, кропива пекуча, плоди шипшини, листя мучниці, корінь ожини, насіння льону, корінь півонії, золота різка, золототисячник, плоди ялівцю.
Інструкція
1
Мікрогематурія найчастіше виявляється випадково в загальному аналізі крові при профоглядах, або звичайному відвідуванні лікаря, причому не обов'язково уролога. Макрогематурия вимагає негайного відвідування лікаря для діагностики захворювання.
2
Призначається лабораторний аналіз сечі і дослідження сечового осаду. За кількістю білка в сечі визначається ознака запалення нирок, або сечових шляхів. Кількість еритроцитів визначає інтенсивність кровотечі. Обов'язково проводиться цитологія сечі на виявлення в ній патологічних клітин.
3
При незадовільних аналізах сечі проводиться рентгенографія нирок і сечоводів. Інші дослідження типу комп'ютерної томографії, магнітно-резонансної томографії, ретроградної пієлографії, цистоскопії дають повне уявлення про можливі утвореннях в нирках, сечоводі, сечовому міхурі.
4
Лікування гематурії цілком залежить від причин, які її викликали - це може бути пошкодження ниркових мисок і сечоводу при русі каменю, інфекції сечостатевої системи при пієлонефриті. Частою причиною гематурії буває здавлення пухлиною прилеглих тканин, кровоносних судин і сечовивідних шляхів. Кров у сечі з'являється при початкових ознаках гломерулонефриту.
5
При появі еритроцитів в сечі народна медицина рекомендує прийом таких лікарських трав, як деревій, кропива пекуча, плоди шипшини, листя мучниці, коріння ожини, насіння ячменю, корінь півонії ухиляється, золотої різки, золототисячника, плодів ялівцю.
Зверніть увагу
Приблизно в 10% випадків поява еритроцитів в сечі причин для занепокоєння не викликає. Але надалі у 1-3% обстежених хворих виявляються злоякісні утворення, що говорить про необхідність дообстеження через 6, 12, 24, 36 місяців.
Корисна порада
Причиною появи еритроцитів у крові, крім захворювань сечостатевої системи, може бути жовтяниця, черевний тиф, скарлатина, кір, віспа, жовта лихоманка, гемофілія та ін.