Як зробити флористичний колаж.

Флористический колаж - це композиція, виготовлена з квітів, трав та інших допоміжних матеріалів. Його можна використовувати як елемент прикраси інтер'єру у вигляді картини в рамі або ж як елемент оформлення святкового подарунка або листівки. Прості техніки виготовлення таких колажів доступні і непідготовленим новачкам.
Вам знадобиться
  • - квіти і листя;
  • - клей;
  • - рамка;
  • - тканина, папір або картон;
  • - кольоровий папір, фольга, блискітки.
Інструкція
1
Підготуйте матеріали для роботи. Квіти і трави необхідно буде попередньо обробити. Їх можна засушити в плоскому вигляді, для цього їх кладуть між двома аркушами паперу під гніт. Висушування займає від тижня і більше.
2
Існує і більш швидкий спосіб - проглаживание рослини через тканину праскою, але в цьому випадку природний матеріал може змінити свій колір. Об'ємні квіти і рослини найкраще сушити в чистому піску або обробляти воском. Останній спосіб досить трудомісткий і підходить тільки досвідченим любителям рукоділля.
3
Також закупите допоміжні матеріали - тканина або папір, на якій розташовуватиметься композиція, рамку, клей (підійде «Момент», а для плоских елементів і ПВА), фарби, кольоровий папір або фольгу (якщо це потрібно для композиції) .
4
Обміркуйте ідею майбутньої композиції, те, що вона повинна зображати. Це не обов'язково має бути конкретний сюжет, можливо, що ідеєю стане просто емоція чи настрій. Важливо також вибрати колірну гамму колажу.
5
Візьміть папір або тканину, яка буде основою для роботи. Тканина найкраще натягнути на підрамник. При необхідності пофарбуйте її для зміни кольору фону. Прикріпіть квіти, листя та інші декоративні елементи згідно з вашим задумом. На отриману картину ви можете нанести, наприклад, блискітки.
6
Також при бажанні скористайтеся специфічними техніками для оформлення основи під композицію. До них відноситься метод «терра». В цьому випадку основа колажу, зазвичай з картону, покривається сумішшю фарби та шпаклівки з додаванням камінчиків або дрібних черепашок. Також туди може бути доданий гіпс. Ця суміш дозволяє створити фактурну основу для майбутнього колажу, надати йому об'єм. Але в цьому випадку виготовлення картини може зайняти значно більше часу - до декількох днів, необхідних для висихання основи.