Як вивести камені з жовчного міхура. камені в жовчному міхурі аналіз крові.

Основним проявом жовчнокам'яної хвороби є наявність каменів у жовчному міхурі та протоках. Причиною їх появи вважають порушення обміну жовчних кислот і білірубіну, холестерину, застій жовчі в жовчному міхурі і його запалення. Такі фактори, як малорухливий спосіб життя, переїдання, нерегулярне харчування значно прискорюють процес каменеутворення. Виділяють три форми розвитку хвороби: фізико-хімічна зміна жовчі, камненосительство, калькульознийхолецистит.
Вам знадобиться
  • - корінь шипшини, трава споришу;
  • - насіння кропу;
  • - овочеві соки.
Інструкція
1
При перших ознаках жовчної коліки слід звернутися до гастроентеролога. Буде проведено ультразвукове обстеження органів черевної порожнини, холецистографія, холангіографія; потрібно буде здати аналізи крові і сечі. В залежності від стадії захворювання буде призначено лікування, яке може бути як медикаментозним, так і хірургічним.
2
В даний час переважає холецистоектомії - оперативне видалення жовчного міхура з каменями. При величині каменів не більше 2 см, і якщо вони вільно лежать в порожнині жовчного міхура і складаються тільки з холестерину, призначають лікування хенодезоксіхолівой і урсодезоксихолевой кислотою. Лікування тривале - близько року, можливе повторне поява каменів.
3
Також поширений метод руйнування каменів в жовчному міхурі - екстракорпоральна хвильова ударна літотрипсія. Застосування даного методу має ряд обмежень: кількість каменів (не більше трьох), розміри (не більше 2 см), збережена функція жовчного міхура, який повинен бути здатний до евакуації залишків каменів.
4
На початковій стадії захворювання, особливо, якщо захворювання проявляє себе тільки зміною складу жовчі, освітою піску і дрібних конгломератів (менше 0,5 см), широке застосування знаходять способи лікування методами народної медицини. Застосовується як сокотерапія, так і фітотерапія лікарськими травами, що сприяють розчиненню і вимиванню утворень з жовчного міхура.
5
Високу ефективність в очищенні показав наступний збір. Візьміть 3 столові ложки дрібно подрібненого кореня шипшини і 1 столову ложку подрібненої трави споришу, перемішавши, залийте 750 мл води.
6
Довівши до кипіння, варити протягом 15 хвилин на повільному вогні. Наполігши в теплому місці 1:00, процідіть і приймайте в гарячому вигляді по 200 мл 3 рази на день за 30 хвилин до прийому їжі. Курс лікування - 14-21 день. Через три місяці повторіть лікування.
7
При дискінезії жовчовивідних шляхів, застої і загусанні жовчі рекомендується приймати відвар насіння кропу. 6-7 грам насіння кропу подрібніть і, заливши 500 мл окропу, варити на слабкому вогні 15 хвилин. Остудивши, процідіть і приймайте по 120 мл чотири рази на день у теплому вигляді. Курс лікування - 3 тижні.
Зверніть увагу
Лікування засобами народної медицини слід починати, тільки проконсультувавшись з лікарем і під його наглядом.
Корисна порада
Крім того, рекомендується сік гарбуза, моркви, чорної редьки, червоної лісової горобини, суниці, сік кореня хрону та ін.