Як зав'язати саронг. Як обмотати тканина красиво навколо тіла.

Саронг - це широкий і довгий відріз тканини, обмотаний навколо тіла, - традиційний одяг жителів Південно-Східної Азії. Однак сьогодні саронги із задоволенням носять і європейці - насамперед, як оригінальну і зручну пляжний одяг. Якщо ви вже придбали собі такий предмет гардероба, навчіться його правильно зав'язувати і невимушено носити.
Вам знадобиться
  • - шнурки і стрічки;
  • - тонкий ремінь;
  • - пластмасова брошка;
  • - швейна машинка.
Інструкція
1
Найпростіший варіант, який підходить для носіння з бікіні, - саронг, зав'язаний на боку. Щільно оберніть полотнище навколо стегон і закріпіть збоку великим вузлом. Якщо вам подобається більш жіночний варіант, що не зав'язуйте кінці, а заколіть їх великої пластмасової брошкою, уклавши краю тканини внахлест.
2
З саронга можна сконструювати ефектне плаття для пляжної вечірки або прогулянки по набережній. Візьміть полотно і, тримаючи його обома руками, надягніть так, щоб край тканини проходив під пахвами, а вільні кінці виявилися попереду. Прісоберіте верхні краю і зав'яжіть шнурком або нескользящей стрічкою якомога ближче до тіла. Обидва кінці саронга скрутіть в джгути і зав'яжіть їх ззаду на шиї. Щоб плаття не розорювалась, передній розріз можна зашити на машинці, відступивши від Подолу 40-50 сантиметрів.
3
Варіація класичного саронга - так званий тьюб. Це полотнище у формі широкої труби. Перевага такого фасону в тому, що зав'язана спідниця чи сарафан НЕ розорюється. Однак важливо правильно фіксувати саронг на талії, або над грудьми, інакше він розв'яжеться і спаде. Зав'язуйте тканину подвійними вузлами або додатково закріплюйте її за допомогою безпечних шпильок або ремінців.
4
Спробуйте зав'язати тьюб-саронг у вигляді класичної довгої спідниці. Надіньте його так, щоб верхній край розташувався трохи вище талії, щільно притисніть полотнище до лівого боку і, притримуючи однією рукою біля пояса, заведіть вільну частину до правого боку. У вас вийшла облегающая спідниця з запахом. Зафіксуйте її вузьким ременем, застебнутим трохи нижче талії. Верхню вільну частину саронга двічі подверніте, щоб вона утворила пояс, що прикриває ремінь. Зав'язаний таким чином саронг доповнить бікіні або відкритий літній топ.
5
Ще один варіант спідниці з тьюб-саронга не вимагає ніяких додаткових аксесуарів. Надіньте саронг, обома руками візьміться за краї у пояса і, збираючи їх у дрібні складки, підведіть краю до талії. Бічні полотнища запахніте, щоб вони утворили глибокі зустрічні складки і зав'яжіть краю на талії. Верхню крайку саронга подверніте вдвічі і опустіть, замаскувавши нею вузол. Правильно надітий саронг повинен сидіти трохи нижче талії.