Як архівувати файл.

Якщо вам необхідно зменшити розмір файлу або групи файлів, ви можете заархівувати інформацію. Така необхідність виникає, наприклад, при пересиланні файлів по електронній пошті або при недоліку вільного місця на носії.

Інструкція
1
Файли можна архівувати засобами Windows або за допомогою сторонніх програм. Найбільш популярні архіватори - умовно-безкоштовні програми WinZip і WinRAR. Скачайте будь-яку з них і встановіть на свій комп'ютер.
2
Клацніть правою клавішею миші на ім'я файлу або папки з файлами і виберіть у розділі "Загальний доступ і безпека" контекстного меню команду "Додати до архіву" .
3
У вікні "Ім'я і параметри архіву" вкажіть формат RAR або ZIP. Розкрийте список "Метод стиснення". Треба мати на увазі: чим вище ступінь стиснення, тим повільніше відбувається архівування.
4
Якщо упакований файл виходить дуже великим, можна розділити його на декілька частин. Для цього введіть розмір тому в поле "Розділити на томи ...". Ви можете також розкрити список з цього поля і вибрати одне із значень.
5
Щоб створити архів, який розпаковується подвійним кліком миші, у розділі "Параметри архівації" відзначте пункт "Створити SFX-архів". Для отримання більш високого ступеня стиснення поставте прапор біля параметра "Створити безперервний архів".
6
Якщо вас турбує збереження інформації, відзначте пункти "Додати інформацію для відновлення" і "Протестувати файли". Натисніть ОК для запуску процесу.
7
В OS Windows є вбудоване засіб архівації. У меню "Пуск" виберіть "Програми", потім "Стандартні", "Службові" і "Архівація даних". У вікні "Майстра архівації" перейдіть за посиланням "Розширений режим".
8
Відкрийте вкладку "Архівація". У лівій частині екрану виберіть зі списку папку або файл, який будете стискати, і відзначте його галочкою. Використовуйте кнопку "Огляд", щоб вказати носій, на який буде збережений архів. Натисніть "Архівувати".
9
Якщо ви хочете, щоб ці дані копіювалися щодня, у новому вікні використовуйте кнопку "Розклад". Натисніть "Архівувати". Щоб відновити файл, перейдіть у вкладку "Відновлення і управління носієм" і натисніть "Відновити".