Як охороняти природу.

Якщо ви задумалися про те, наскільки великий або, навпаки, малий саме ваш внесок у турботу про природу - це вже безцінне. На жаль, існує думка, що одній людині нічого змінити не можна. Воно в корені невірно - адже піклуючись про природу, ви подаєте приклад і оточуючим. Крім того, турбота про навколишній світ - це данина поваги собі, так як людина є частиною природи. Існує декілька простих і зовсім і не складних способів піклуватися про природу кожен день, вони вимагають всього лише уваги. Як охороняти природу ?
Інструкція
1
Вимикайте воду. Ви миєте посуд і лунає телефонний дзвінок - вимкніть крани і спокійно поговоріть, а не залишайте воду текти навіть на кілька хвилин. За цей час витікають літри. А якщо помножити це на кількість «роззяв» у всій окрузі, а потім на кількість днів у році? Запаси питної води на Землі далеко не нескінченні, і про це варто подумати вже сьогодні.
2
Вирушаючи на відпочинок в ліс, захопіть з собою пару великих пакетів і зберіть сміття після пікніка - це зовсім нескладно і займає дві-три хвилини часу. Залишені пластикові обгортки і пакети можуть розкладатися в грунті сотні років, а металеві банки - іржавіти. Не полінуйтеся також доїхати і викинути сміття на звалище або спеціальну смітник, минаючи організовані відпочиваючими звалища в канавах і траншеях.
3
До речі, про пластикових пакетах. Відвідуючи магазин кожен день, ми забираємо продукти в пакетах з поліетилену, який надзвичайно довго розкладається, притому на виключно шкідливі речовини. Задумайтесь, скільки пластика ви купуєте і викидаєте на тиждень, місяць, рік. Європейські супермаркети давно пропонують покупцям багаторазові сумки з міцного бавовняного або полотняного матеріалу, які легко складаються і поміщаються в сумку, і в покупців немає необхідності купувати пластиковий пакет кожен день. Придбайте подібний пакет з міцного матеріалу і кладіть його в свою сумку. В крайньому випадку, купуйте паперові пакети з маркуванням "100% recycle".
4
Економте електрику - це, до того ж, дозволити скоротити щомісячні витрати і створить в будинку сприятливу атмосферу, так як електроприлади сильно впливають на енергетичне поле в приміщеннях.
5
Не користуйтесь без потреби власним автомобілем - це, по-перше, зменшить викид вихлопних газів, а по-друге вбереже вас від стресів. Прогуляйтеся кілька кілометрів під приємну музику, ходьба пішки може бути корисніше бігу.
6
Відмінний спосіб відволіктися і прийняти участь в колективній активності на повітрі - це звичайні суботники! Наступного разу, як тільки дізнаєтеся про такий захід у власному дворі, не ухиляється, а одягайтеся тепліше і озброюйтеся лопатою. Тим більше що фізична активність покращує настрій, а акуратний двір буде радувати вас і сусідів ще довгий час.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=ftggGygCCnM