Як встановити локалізацію.

Формально редагування програмного забезпечення вважається незаконним, однак часто воно не несе в собі ніяких корисливих цілей. Так, ніхто не буде пред'являти претензій до користувачів, які редагують мову завантаженої програми, адже це лише питання зручності, і він тільки розширює цільову аудиторію проекту.
Інструкція
1
Найбільш зручний в установці русифікатор - автоматичний. Він містить в собі файл .exe, який самостійно замінює всі текстові дані програми або гри. Все, що потрібно від користувача - вказати директорію, в яку встановлена вихідна програма. Подібна русифікація з великою часткою ймовірності є для будь відеоігри і основної маси самого популярного софта: Adobe Photoshop, Sony Vegas або Panda Antivirus. Зверніть увагу на те, що версія перекладу обов'язково повинна збігатися з версією програми, в іншому випадку ви можете спровокувати ряд помилок, в тому числі і критичних.
2
Якщо інсталятора немає - переклад доведеться застосовувати вручну. Ви скачаєте з інтернету архів файлів: знайдіть в ньому файл readme.txt. Усередині повинна бути інструкція з встановлення, а точніше - адреса, куди вам потрібно скопіювати завантажені файли. Фактично, ви просто змініть оригінальні частини програми на аналогічні, але вже перекладені, а тому потрібно буде «скопіювати з заміною» в потрібну папку. Перед будь-якими змінами бажано зберегти «резервні копії», на той випадок, якщо русифікатор буде працювати некоректно.
3
Технічно ви й самі можете здогадатися, які файли поміщати за якою адресою: потрібно всього лише знайти однойменні аналоги в директорії програми. Складність полягає лише в тому, що іноді вони розташовані по вельми складним адресами або взагалі не в кореневій папці програми (в Application Data, наприклад).
4
Перевірте меню «Мови» програми. Софт, який має доступ в інтернет (будь то браузер, Skype або будь-яка інша програма, не закрите фаєрволлом), часто має функцію завантаження «додаткових мов», і, якщо російський не входить в стандартний лінгвістичний пакет, його можна завантажити окремим додатком прямо з програми, без установки зовнішніх переказів.