Як перевірити блок розпалу. Як перевірити на справність ксенон.

В даний час в системі зовнішнього освітлення автомобілів все частіше застосовують ксенонові лампи. Незважаючи на те, що вони дорожче звичайних галогенових, у них багато переваг. Ксенонові лампи світять набагато яскравіше, вони економічні, надійні. Складовою частиною ксеноновой системи освітлення є блок розпалювання, який, як і будь-яке інше устаткування, може вийти з ладу.
Вам знадобиться
  • - викрутка;
  • - справна ксеноновая лампа;
  • - новий блок розпалювання (при необхідності).
Інструкція
1
Отсоедините від акумулятора провід зі знаком «мінус». Перевірте запобіжник, відповідний системі зовнішнього освітлення автомобіля. При необхідності замініть його на новий.
2
Перевірте з'єднання проводів, що йдуть від блоку розпалу, а також закріплення контактів, що може ослабнути в процесі експлуатації автомобіля. Якщо у вашій машині встановлений нештатний ксенон *, то, швидше за все, в фарах є перехідники від цоколя для галогенових ламп до ксеноновими лампами. Виключіть їх несправність. * - Нештатним ксеноном автолюбителі називають ксенонове освітлення, встановлене самостійно, штатний ксенон встановлюється виробником.
3
Поміняйте ксенонову лампу в фарі на нову, можливо, причина криється в її перегорянні. Якщо ви перевірили і виправили всі можливі неполадки в системі зовнішнього освітлення, але фара все одно не горить, отже, Несправа блок розпалу ксенону. Витрачати час на його розбирання і пошук несправності в ньому навряд чи має сенс, оскільки блок запаяний, електронна плата всередині нього впаяна в смолу. Тому просто придбайте і встановіть новий блок розпалювання.
4
Надійно закріпіть новий блок розпалу монтажної скобою і саморізами. Підключіть провід живлення, дотримуючись полярності, а потім дроти, що йдуть від блоку розпалу до ксеноновими лампами. Закріпіть джгут проводів. Підключіть «мінусовий» провід до акумулятора. Увімкніть фари. Якщо одна з фар не горить навіть після заміни блоку розпалювання, вам необхідно шукати причину несправності в проводці.
Зверніть увагу
При заміні лампи Ксенону не рекомендується торкатися до її колбі, оскільки вона виготовляється з дуже крихкого скла, яке може тріснути.
Корисна порада
Перш ніж заводити мотор автомобіля, вимкніть ксенонове освітлення, інакше система може вийти з ладу.
Ксенон - 54-й елемент таблиці Менделєєва, який являє собою інертний газ, який знайшов широке застосування в електротехніці. Справа в тому, що коли ксенон поміщають в герметичну скляну колбу і ініціюють електричний розряд, він починає випромінювати яскравий білий світ, за своїми характеристиками нагадує денний. Це властивість було покладено в основу виробництва ксенонових ламп.
Інструкція
1
Існують три категорії таких ламп - з довгою і короткою дугою, і третю групу представляють ксенонові лампи-спалаху. Конструкція лампи досить проста. Вона складається з колби, зробленої з кварцового або звичайного скла з упаяними з двох кінців вольфрамовими електродами. Після того, як всередині створюється вакуум, простір заповнюється ксеноном. У лампи-спалаху передбачений оперізувальний колбу додатковий третій електрод.
2
Уже не перший рік ксенонові лампи використовуються в фарах деяких марок автомобілів. Достоїнствами таких ламп є економічність, довговічність і надійність. Однак при заміні галогенових ламп ксеноновими, щоб не засліплювати водіїв зустрічних машин, доведеться повністю замінити фари. Перед початком роботи потрібно детально вивчити інструкцію. Після вилучення лампи, що підлягає заміні в захисній кришці необхідно просвердлити невеликий отвір діаметром близько 25 мм і протягнути через нього провід до блоку розпалювання.
3
Для безпеки в отвір встановлюється влагозащитная гумка. Перед тим, як встановити лампу в гніздо і зафіксувати, її необхідно протерти спиртом.
4
Потім затискач «+» з'єднується з акумулятором, заводиться двигун і включаються фари. Залишається перевірити працездатність системи освітлення та відповідність параметрів тим, що вказані на упаковці, після чого провести регулювання фар. Допустима різниця повинна відповідати +/- 500К.
5
Для перевірки ламп на величину споживаної електроенергії достатньо зазирнути в їхні технічні характеристики. Для галогенною лампи величина енергоспоживання дорівнює 55 ватам, а для лампи Ксенону 35 ватам. Ксенон ові лампи значно перевершують галогенні лампи по довговічності. Термін служби лампи Ксенону може досягати 3000 годин, у той час як термін служби галогенною лампи - приблизно 400 годин.
6
Ксенон ові лампи найбільш надійні в процесі експлуатації, але існують і певні мінуси. Для включення лампи Ксенону потрібен якийсь час. Наявність ксенонового освітлення - зайвий привід причепитися до вас співробітникам дорожньо-постової служби та державної служби автомобільної інспекції. Слід врахувати, що ксенонові лампи ще й дорожче, порівняно з галогенними.
Зверніть увагу
У більшості країн виробники автомобілів встановлюють саме ксенонові лампи, через їх потужного освітлення при економному витрачанні енергії. Так само ці лампи більш довговічні в порівнянні з рештою лампами. Для порівняння галогенних і ксенонових ламп проводилися порівняння в ході їх перевірок в різних умовах. Так, за допомогою приладу фотометра визначили, що яскравість світла, передана ксеноновой лампою, більше яскравості галогенною лампи практично в два рази. Для визначення спектру світловий гами ксеноновой і галогенною ламп скористалися спектрометром, який визначив такі дані: для «галогенки» - три тисячі двісті Кельвіна (жовтий колір), для «ксенону» - 4200, 6000, 7500 кельвінів при білому, блакитному і синьому кольорі відповідно .