Як виїхати в європу.

Якщо ви мрієте виїхати жити в Європу , отримати безцінний досвід життя в іншій країні, але не знаєте з чого почати, наскільки це можливо, то варто ознайомитися з деякими з способів імміграції до європейських країн .
Інструкція
1
Для початку оціните свої сили, ступінь освіти, вміння, володіння мовами. Англійська мова в Європі знають практично всі, від мала до велика, так що, в першу чергу, вчіть його. Це - обов'язкова умова, тільки з ним можна знайти роботу. Потім спробуйте опанувати бодай базовими знаннями мови країни, в яку ви хочете поїхати.
2
Відмінний спосіб отримати вид на проживання в Європі - поїхати туди вчитися. У більшості випадків освіту в країнах Євросоюзу досить дороге, проте, є кілька країн, досі забезпечують всіх студентів, незалежно від походження, безкоштовною освітою. Наприклад, в їх ряд входить Німеччина (деякі ВНЗ), Фінляндія, і деякі ВНЗ Голландії також не стягують плату за навчання. Для вступу в усі європейські вищі навчальні заклади на програми англійською мовою (яких безліч) необхідно надавати сертифікат про знання англійської мови - IELTS чи TOEFL
3
Якщо ви вже працюєте, дізнайтеся, чи немає у вашої компанії програм обміну з іноземними партнерами. Також можна скласти резюме і розіслати його в цікавлять європейські фірми, описавши свій досвід роботи та рівень освіти. Найчастіше російськомовні співробітники вельми затребувані - наприклад, при розробці сайтів для клієнтів з країн співдружності. Таким чином ви зможете отримати дозвіл на роботу і, як наслідок, вид на проживання.
4
Якщо ви закінчили університет в Росії, спробуйте подати свої документи на стипендію в магістратуру або аспірантуру обраної європейської країни. Стипендій і грантів для студентів з Росії (наприклад, британська Chevening) існує досить багато, і не варто боятися посилати свої документи, навіть якщо в дипломі оцінки далекі від ідеалу - часто для приймальної комісії куди важливіше супровідний лист від претендента на стипендію та опис досвіду роботи . Дізнайтеся про стипендії на сайтах цікавлять вас університетів, а також не соромтеся звернутися в власний вуз і дізнатися про програми обміну.