Як зав'язати мотузку без вузлів.

Можна зав'язати на мотузці вузол так, щоб від нього не залишилося й сліду. Це добре вміють робити фокусники. Ви теж можете оволодіти таким навиком, якщо трохи потренуєтеся.
Вам знадобиться
  • Відрізок м'якої мотузки довжиною 1 метр, помічники-глядачі.
Інструкція
1
Візьміть в руки кінці мотузки. Нехай в лівій долоні у вас буде кінець А, а в лівій - Б. Заведіть мотузку Б в напрямку від себе ззаду іншого зап'ястя і пропустіть повз великого пальця між вказівним і середнім. Кінець А повинен виявитися притиснутий їм до лівої руки. Праву звільніть.
2
Запустіть праву руку в висить петлю і візьміть великим і вказівним кінець А. Лівими пальцями продовжуйте притримувати сторону Б. Загорніть А вниз, до себе, в утворену петлю. Потягніть кінці у різні боки і, не кваплячись, розведіть руки.
3
Закрутіть фальшивий вузол великими і вказівними пальцями обох рук, щоб він не розвалився завчасно. Крутити треба до себе. В результаті, здається, що вузол збільшується, хоча він тільки зберігає видимість зв'язки.
4
Тягніть мотузку далі. Коли вузол по відчуттях повинен через секунду-другу затягнутися, подмімо на нього. І у вас в руках залишиться мотузка без вузлів.
5
Освойте інші фокуси з мотузками. Запросіть брати участь у фокусі двох помічників. Візьміть в руки кінці мотузки і перехрестите їх. Нехай знову зліва буде А, а праворуч - Б. Оберніть лівий кінець навколо Б у напрямку до себе і віддайте його першому помічникові.
6
Утворився вузол перекладіть в свою вивільнену праву руку і тримайте пальцями місце перетину мотузки. Лівою рукою заведіть кінець Б в існуючу петлю, потягніть вліво і передайте другим глядачеві. Продовжуйте тримати тающий вузол в кулаці і попросіть натягнути мотузку. До цього часу у вас в руці вже нічого немає. Зробіть вигляд, що підкинули вузол в повітря і подмімо на нього.
7
Зв'яжіть кінці мотузки. Візьміть петлю в обидві руки, щоб у правій виявився зав'язаний вузол. Перекрутіть її один раз у напрямку до себе, вийде дві петлі. Ліву руку запустите всередину правого отвори, візьміться за середину верхньої частини мотузки і протягнете всередину лівого мотузкового кільця і вгору. Натягніть кінці.
8
Зменшили вузол затисніть лівим великим і вказівним пальцями. Створіть ілюзію, що перевіряєте фортеця переплетення, хоча воно може легко зникнути. Зобразіть, що ви лівою рукою викидаєте вузол, а правою в цей час потягніть за мотузку. Вона вільна.