Як відкрити багажник, якщо сів акумулятор.

Ситуація, коли несподівано розрядилася акумуляторна батарея автомобіля, може трапитися з кожним автолюбителем. При цьому відкрити багажник машини, як правило, не складає труднощів.
Вам знадобиться
  • Автомобіль, ключі від автомобіля, размораживатель замків.
Інструкція
1
Натисніть на брелоку сигналізації кнопку відкриття багажника. Якщо вона не спрацьовує, можливо, розрядилася акумуляторна батарея, наприклад, через залишений включеного ближнього світла фар.
2
Якщо у вас вітчизняна марка машини або імпортна бюджетна, візьміть ключ від багажника автомобіля і відкрийте замок вручну. Як правило, сигналізація при цьому впливі спрацьовує в позаштатному режимі. Дістаньте з багажника необхідне і закрийте його. Звукова сигналізація відключиться.
3
Якщо ваш автомобіль іншого класу, у нього, як правило, також є на кришці багажника замок для ключа. Знайдіть замок. Зазвичай з практичних і естетичних міркувань виробники розташовують отвір в важкодоступному місці. Такий замок не кидається в очі потенційним любителям взяти чуже і водночас не псує зовнішній вигляд лакофарбового покриття машини. Не біда, якщо на вашому автомобілі встановлений так званий «центральний замок», тобто заводська централізована блокування дверей, в тому числі і кришки багажника. При відключеному електроживленні всі замки залишаються доступними для відкривання ключем.
4
Вставте ключ в замок багажника. Якщо на вулиці мороз і ключ входить в отвір з деякими труднощами, а опісля не провертається, то, швидше за все, замок багажника автомобіля з якоїсь причини замерз. Можливо, після автомийки в ньому залишилася вода або до цього привели інші причини. Влийте в замок спеціальну рідину для розморожування. Робіть це у відповідності з інструкцією до використовуваному засобу.
5
Спробуйте знову відкрити замок багажника. Він повинен піддатися. Якщо все-таки замок не відкривається за допомогою ключа, ймовірно, він зламався. Зверніться до фахівців сервісного центру. Вони розкриють замок і потім відремонтують або замінять його.