Як відокремити волосся в фотошопі.

Існує кілька способів відділення від фону об'єктів зі складними контурами зразок фотографій моделей з пишними зачісками. Один із шляхів вирішення цієї задачі полягає в застосуванні фільтра Extract графічного редактора Photoshop.
Вам знадобиться
  • - програма Photoshop;
  • - зображення.
Інструкція
1
Завантажте знімок в Photoshop, застосувавши опцію Open меню File або вибравши зображення зі списку, що відкривається опцією Open Recent, якщо ви недавно працювали з цим файлом. Опцією Layer via Copy групи New меню Layer додайте в документ копію фонового шару, з якою ви і будете працювати. Після застосування фільтра фон на активному шарі буде повністю видалений, але, зберігши в документі шар з вихідною картинкою, ви зможете підкоригувати результат роботи Extract.
2
Відкрийте вікно фільтра опцією Extract меню Filter. Включіть інструмент Zoom і збільшіть масштаб зображення, клікнувши по області фотографії, з якою ви будете працювати. За допомогою інструменту Edge Highlighter виділіть кордон зображення, яке потрібно відокремити від фону.
3
Налаштуйте в правій частині вікна фільтра розмір кисті інструменту таким чином, щоб лінія, яку залишає Edge Highlighter на зображенні, частково накривала фон. Тонкі об'єкти на зразок кількох вибилися із зачіски волосків, слід повністю перекрити лінією, залишеної інструментом виділення.
4
За умовчанням Edge Highlighter малює зелену лінію. Якщо модель сфотографована на тлі східного кольору, виберіть інший відтінок для інструменту. Це можна зробити в панелі Tool Options, яка знаходиться в правій частині вікна фільтра.
5
Можете застосувати опцію Smart Highlighting, поставивши галочку у відповідному чекбоксі. Лінія, що залишається інструментом, буде прилипати до кордону між областями різних кольорів але, оскільки для опції Smart Highlighting не існує додаткових налаштувань, результат її застосування може виявитися не зовсім коректним.
6
Увімкніть Fill Tool і клацніть по виділеної області. Подивіться результат роботи, натиснувши на кнопку Preview. Якщо виявилося, що частина фону на зображенні збереглася, поверніться до редагування, вибравши пункт Original в списку Show панелі Preview. Щоб бачити лінію виділення і маску, поставте галочки в чекбоксах Show Highlight і Show Fill.
7
Увімкніть Erazer Tool і зітріть зайві лінії виділення. При використанні кисті Edge Highlighter занадто великого діаметру частину об'єкта переднього плану може зникнути разом з фоном. Щоб це змінити, зменшіть розмір кисті.
8
Для застосування фільтра використовуйте кнопку ОК.
Adobe Photoshop сьогодні є одним з найбільш потужних і гнучких редакторів растрової графіки. Завдяки зручному інтерфейсу і великому набору інструментів, за допомогою даного засобу можна ефективно робити досить складні операції, пов'язані з обробкою і корекцією зображень. Наприклад, відокремити волосся від фону в фотошопі можна досить якісно і точно.
Вам знадобиться
  • - файл із зображенням;
  • - встановлений Adobe Photoshop.
Інструкція
1
Відкрийте вихідне зображення в редакторі Adobe Photoshop. Для цього скористайтеся пунктом "Open ..." розділу File головного меню або клавіатурним скороченням Ctrl + O. У діалозі Open перейдіть до директорії, що містить файл зображення, виділіть його в списку, натисніть кнопку «Відкрити».
2
Оберіть масштаб перегляду зображення у вікні документа, зручний для його подальшої обробки. Скористайтеся інструментом Zoom Tool, активувавши його за допомогою натискання клавіші Z або кнопки, розташованої на панелі інструментів.
3
Створіть початкову область грубого виділення навколо фрагмента зображення, займаного волоссям. Використовуйте інструмент Polygonal Lasso Tool. Якщо колір волосся різко відрізняється від кольору фону, і кордон їх поділу досить чітка, застосування інструменту Magnetic Lasso Tool може виявитися більш ефективним.
4
Перейдіть в режим швидкої маски. Натисніть клавішу Q або кнопку Edit in Quick Mask Mode в панелі інструментів.
5
Підберіть кисть з відповідними параметрами для редагування маски. Активуйте інструмент Brush Tool, вибравши його в панелі інструментів або натиснувши кілька разів клавішу B. Розгорніть список, що випадає Brush, розташований у верхній панелі. Клікніть по зображенню предпочитаемой кисті. Встановіть її діаметр за допомогою повзунка Master Diameter. Введіть початкове значення непрозорості кисті в поле Opacity.
6
Відредагуйте швидку маску. Встановіть чорний колір переднього плану, клікнувши по відповідному квадрату в бічній панелі інструментів. Використовуючи кисть, зафарбуйте області на кордоні волосся і фону, які не повинні входити в результуюче зображення. Згладжуйте різкі переходи і кути. Варіюйте параметр Opacity кисті для вибору оптимального режиму роботи.
7
Вимкніть режим швидкої маски. Клікніть ще раз по кнопці Edit in Quick Mask Mode в панелі інструментів або натисніть Q.
8
Вийміть зображення волосся шляхом копіювання його в буфер обміну. Натисніть клавіші Ctrl + C або в головному меню виберіть пункти Edit і Copy. Створіть новий документ Photoshop, адаптований для вставки зображення з буфера. Натисніть Ctrl + N. У діалоговому вікні New виберіть значення Clipboard в випадаючому списку Preset і значення Transparent в списку Background Contents. Натисніть кнопку OK.
9
Вставте зображення волосся з буфера обміну в створений документ. Натисніть клавіші Ctrl + V або виберіть пункт Paste розділу Edit головного меню.