Як навчити дитину німецькому.

Німецька мова досить поширений у світі, нею спілкуються і в Німеччині, і в Люксембурзі, і в Австрії, і в Бельгії, і в Ліхтенштейні і в багатьох інших країнах. Саме з цих причин багато мам і тат думають про те, щоб навчити свою дитину майстерно володіти німецькою мовою.
Інструкція
1
Звичайно, якщо ваша дитина навчається в приватному дошкільному закладі, де вивчення іноземних мов входить в програму, то проблем з оволодінням мовою буде дещо менше. Однак можливість влаштувати своє чадо в таке дошкільний заклад мається далеко не у всіх батьків, тому часто навчання доводиться проводити власними силами. Починати уроки бажано якомога раніше, тільки важливо не перестаратися, щоб у дитини не пропало бажання займатися.
2
Якщо ви вирішили навчити свою дитину іноземної мови, то вам краще найняти приватного репетитора. Багато досвідчені вчителі дають уроки на дому, причому, складаючи доступну для розуміння і цікаву програму. Тільки звертатися з цим питанням краще тільки до справжнім педагогам, адже вони не тільки самі добре знають мову, але і можуть грамотно скласти програму навчання, знають психологію дітей та мають досвід роботи.
3
Як показує досвід, німецькою мовою дитина швидко і легко опанує, якщо розмовляти нею будуть і вчителі, і батьки, і всі фахівці того закладу, де навчається малюк. Тому якщо є можливість, то віддайте свою дитину саме в такий навчальний заклад. А якщо ви самі добре розмовляєте німецькою, то спілкуйтеся на ньому з вашою дитиною вдома, хоча б кілька годин на день. Це буде і відмінна практика, і пізнання нових слів, виразів і мовних зворотів.
4
Багато батьків, які не володіють німецькою мовою, починають навчання спільно зі своєю дитиною. Ви можете теж спробувати, адже маленький непосида тоді відчує важливість того, що відбувається. Крім того, ви зможете допомогти своїй дитині, на власному досвіді відчути складні моменти у вивченні, практикуватися спільно з малюком. Це буде і гра, і корисне пізнання.
5
Сьогодні батьки мають можливість самостійно вибирати, як саме починати навчання німецької мови. На допомогу вам прийдуть і друковані видання, і відеоуроки, і конференції, і спеціальні навчальні програми, записані на диски. Тільки пам'ятайте, що малюк повинен вчитися німецької мови в ігровій формі. А от з дітьми постарше вже можна займатися більш серйозно, роблячи упор на важливість навчання і інтерес оволодіння іноземною мовою.