Як зібрати намет. Як складати саморасправляющіхся палатку.

Ви вирішили купити палатку , прийшли в магазин і визначилися, нарешті, з вибором. Але перед тим як піти в ліс, навчитеся правильно палатку ставити. Для цього потрібно запам'ятати деякі правила і врахувати наші рекомендації.
Інструкція
1
Внутрішні намети в більшості своїй пристібають до тенту. Тоді каркас виявляється в с зовнішнього боку тенту. Це дозволить одночасно встановлювати і сам тент, і внутрішні намети. У дощову погоду це особливо важливо.
2
Якщо палатку потрібно просушити або підлатати, її можна відстебнути від тенту. Тент можна і без наметів встановлювати, використовуючи його як велике приміщення. Саму палатку підтримують 4 пружні дуги, що вставляються в спеціальні куліси (куліси пришиті до тенту з зовнішньої його сторони). А козирок центрального входу фіксується 2-мя виносними стійками.
3
Тепер приступимо до безпосередньої установки намету. Розкладаємо її так, щоб тент у нас дивився вгору зовнішньою стороною. Збираємо дуги. При цьому вставляємо з'єднувальні елементи колін один в одного до упору, щоб уникнути поломки каркаса.
4
Вставляем дуги в куліси із зовнішнього боку нашого тенту. Металеві шпильки, які розташовуються на регулювальних стропах, вставляємо в кінці дуг. Регулюємо натяг тенту, перевіряючи кожну з стійок.
5
Кріпимо палатку з одного торця до землі за допомогою кілочків, потім розтягуємо її вздовж і прикріплюємо кілочками до землі вже з іншого торця. Тепер прикріплюємо палатку до землі кілочками по всьому периметру. Блискавки входів під час натягування намети повинні бути до кінця закритими. В іншому випадку блискавки не можна буде потім застебнути.
6
Вставляем кінці виносних стійок в люверси тентової двері, після цього розтягуємо козирок двома відтяжками. Якщо на вулиці сильний вітер, слід зміцнити палатку додатково штормовими розтяжками.
7
При демонтажі нашої палатки чітко дотримуємося зворотний порядок дій: закриваємо блискавки входів та вентиляційні вікна, виймаємо із землі кілочки. Далі послабляємо натяг тенту і звільняємо кінці дуг від кріплень. Потім виштовхуємо з лаштунків дуги. Зауважте, саме виштовхуємо, а не витягуємо. Розбираємо і складаємо дуги. Ну і останнім кроком звільняємо палатку від сміття, обтрушувати від води і пакуємо в сумку.