Як підключити телевізор в ПК.

Підключення телевізора до персонального комп'ютера здійснюється за допомогою спеціально передбачених інтерфейсів. Залежно від наявності роз'ємів на пристроях можна використовувати також перехідники.
Вам знадобиться
  • Кабель для підключення телевізора до ПК.
Інструкція
1
Перевірте наявність сумісних входів і виходів (наприклад, HDMI і S-Video) на обох пристроях. Використовуйте відповідний кабель для їх з'єднання, зазвичай він входить в комплект телевізора або відеокарти при покупці. При цьому налаштуйте телевізор на прийом вхідного сигналу з відеоадаптера комп'ютера.
2
Також ви можете використовувати різні перехідники. Якщо ваша відеокарта не працює з аналоговим сигналом, підключити пристрій буде неможливо без додаткового обладнання. При його використанні зазвичай якість зображення може бути не найкращим.
3
Налаштуйте здатність зображення, що виводиться відкритий комп'ютера на телевізор. Клацніть правою кнопкою миші у вільній області робочого столу і застосуєте підходяще під співвідношення сторін телевізора дозвіл. Зверніть увагу, що для виконання даної дії необхідно попередньо встановити драйвера відеокарти. Зазвичай для більшості випадків неможливо встановити високий дозвіл, тому робота в такому режимі може бути утруднена.
4
Зверніть увагу на наявність у вашій відеокарті спеціального режиму для використання телевізора в якості другого монітора. Зазвичай це характерно для відеокарт останнього покоління. Також для реалізації даної функції потрібно підключення телевізора за допомогою HDMI-кабелю і додатково встановлюється з драйвером програмного забезпечення.
5
Якщо ви будете використовувати даний режим для перегляду відеозаписів, також передбачте наявність програвача з можливістю налаштування зображення на другому моніторі. Зазвичай для цього підходить програвач Media Player Classic, встановлюваний з набором кодеків K-Lite або інші схожі програми для відтворення відеозаписів.
Корисна порада
Читайте інструкції.