Як відновити телефон Nokia після прошивки. відновити смартфон нокиа після прошивки.

Після невдалої прошивки мобільних пристроїв необхідно використовувати спеціальне програмне забезпечення, яке відновлює пошкоджені файли телефону . Таке може трапитися при використанні невідповідної версії прошивки.
Вам знадобиться
  • - програма Phoenix.
Інструкція
1
Після невдалої прошивки мобільного пристрою Nokia скористайтеся спеціальними утилітами відновлення, наприклад, Phoenix. Дана програма працює навіть у випадках, коли ваш телефон не вмикається або ви не створювали архіву пам'яті пристрою. Знайти дану програму або її аналоги ви можете у вільному доступі в інтернеті. Утиліта встановлюється в пам'ять комп'ютера, через який ви збираєтеся робити відновлення мобільного телефону, з якого необхідно витягти сім-карту і накопичувач, якщо такий є.
2
Підключіть телефон до ПК за допомогою йде в комплекті кабелю і запустіть диспетчер пристроїв з меню властивостей комп'ютера на вкладці «Обладнання». Переконайтеся в тому, що ваш мобільний пристрій визначилося в системі. Після цього кілька разів натисніть на кнопку включення мобільного телефону, близько 4-5 разів, щоразу при цьому утримуйте натискання 2-3 секунди. При цьому через деякий час у вас в диспетчері пристроїв повинні відобразитися дві нові одиниці обладнання, не відзначені знаками оклику.
3
Зверніть увагу на рівень зарядки акумулятора вашого мобільного пристрою, він не повинен бути нижче 60%, щоб не допустити повної розрядки при новій прошивці. Також врахуйте швидкість повної розрядки вашої батареї, найкраще зарядити її повністю. Запустіть встановлену вами програму Phoenixі і виберіть режим з'єднання No Connection. Перейдіть до вкладці File і виберіть розділ Open Product.
4
Оберіть модель підключеного до комп'ютера пристрою і підтвердіть операцію. В розділі Flashing перейдіть до меню Firmware Update. Знайдіть меню пошуку поряд з кодом продукту, виберіть серед них той, який в описі має RU або Cyrillic, якщо вам необхідно використовувати російську мову в вашому мобільному пристрої.
5
Поверніться в меню Firmware Update і відзначте галочкою пункт Dead Phone USB flashing, після чого натисніть на кнопку меню Refurbish. По ходу виконання відновлення меню Output. Буде заповнюватися. Коли ви побачите на екрані напис Press the phone's power button, утримуйте кнопку включення вашого мобільного телефону. Після закінчення процедури відновлення програми прошивки у вас на екрані з'явиться напис Product flashing succeeded. Вимкніть телефон від комп'ютера, увімкніть його та перевірте працездатність його основних функцій.
Корисна порада
Не встановлюйте невідомі програми прошивок.