Як залити гру на телефон.

Майже у всіх провайдерів мобільних послуг є окремі платні пропозиції по установці ігор і додатків на телефон через відправку SMS повідомлення. Такий спосіб дійсно працює, але все ж коштує грошей, абоненту доводиться платити за кожну окрему гру. Але є декілька методів, які позбавлять вас від витрати грошей.
Інструкція
1
Знайди гру в інтернеті, скачайте і збережіть на комп'ютері. Якщо мова йде про Java-іграх, то вони будуть з .jar і .jad розширеннями. В основному використовуються перший варіант, .jad файли бувають набагато меншого розміру і часто не працюють. Для більшої впевненості просто скачайте файл з розширенням .jar, не розглядаючи другий варіант щоб уникнути можливих проблем.
2
За допомогою відповідного кабелю підключіть телефон до комп'ютера. Якщо ви коли-небудь встановлювали будь-які драйвери для телефону з донного ПК, то Windows відразу розпізнає ваш апарат. Якщо ні кабелю, можна скористатися Bluetooth з'єднання, якщо параметру обох компонентів дозволяють таке.
3
На екрані комп'ютера виберіть функцію розпізнавання телефону як «Накопичувач». Іноді мобільні апарати дозволяють вибрати функцію прямо з екрану телефону або ж за замовчуванням читають його як диск. Після підключення скопіюйте .jar файл в будь-яку з папок у вашому ПК.
4
Отсоедините телефон від комп'ютера безпечним способом. Знайдіть в мобільнику скопійований файл і запустіть його. Потрібна гра встановлена, таким же чином встановіть ще кілька штук.
5
Для сучасний телефонів, крім Java-ігор, є також інші формати. Наприклад, останні моделі Nokia використовують розширення .sis і .sisx. Їх також дуже легко скачати з інтернету і встановити на телефон вищепереліченими способами. Якщо ваш телефон фірми Nokia, можете скористатися спеціальною програмою Nokia PC Suite.
6
Запам'ятайте, у більшості телефонів є спеціальні програми, які допомагають працювати з телефоном, з їх допомогою легше підключати апарат до комп'ютера і керувати файлами. Якщо в комплект з вашим апаратом входить такий драйвер, обов'язково встановіть його перед початком роботи.