Як організувати меблевий бізнес. Як відкрити свою фірму з виготовлення меблів.

Меблі завжди залишається затребуваним товаром, тому у вас є можливість відкрити фабрику з виробництва меблів або магазин з її продажу, завдяки чому ви будете постійно отримувати стабільний прибуток.
Вам знадобиться
  • - приміщення;
  • - обладнання для виробництва меблів;
  • - робочий персонал;
  • - сертифікати якості для комплектуючих.
Інструкція
1
Оберіть вид бізнесу , яким ви хочете займатися. Наприклад, можна створити компанію з виробництва меблів для торгових організацій: аптек, книжкових магазинів, супермаркетів та інших установ. Останнім часом в регіонах набирають популярність компанії, що займаються відновленням меблів. Деякі підприємства зосереджені на професійному дизайні, створенні нестандартної продукції і т.д. Нарешті, існують меблеві магазини різного профілю.
2
Приступите до пошуку приміщення. Для виробництва меблів знадобиться цех з мінімальною площею 200 м2, склад на 250 м2, а також адміністративний офіс. Для побудови збутової мережі (магазини, салони) будуть потрібні торгові приміщення на 30 м2 і більше. На орендну ставку необхідно виділити не менше 400 доларів за 1 м2 на рік.
3
Придбайте обладнання для виробництва меблів. Як правило, зробити це можна в будь-якому великому місті: постачальники пропонують великий вибір стандартних верстатів на оптових складах. Виготовлення якісних меблів вимагає наявності відповідних комплектуючих, і вам знадобляться вже імпортні вироби. Для цього також необхідно звернутися до надійних дистриб'юторам.
4
Найміть підготовлених співробітників. У відповідність з поточними вимогами до обов'язків рядового «виробничника» повинні входити читання креслень, управління верстатами з ЧПУ. Штат виробляє меблі компанії повинен включати не тільки майстрів, а й слюсарів-складальників, столярів, склярів. Крім того, вам знадобляться послуги супервайзерів, менеджерів з продажу, водіїв, кур'єрів, комірників, співробітників магазинів, програмістів, дизайнерів, керівних працівників. Організуйте штат відповідно до вашого профілем бізнесу.
5
Проведіть рекламну кампанію для ваших меблів. Ефективними стануть такі канали, як газети безкоштовних оголошень, телевізійна реклама, спеціалізовані журнали і брошури та інші друковані ЗМІ. Все більшої популярності набирає реклама в інтернеті, тому у кожної поважаючої себе компанії повинен бути свій сайт. В рамках магазина непогану віддачу може дати зовнішня реклама у вигляді щитів, стендів і т.д.
Зверніть увагу
Відкриття меблевого виробництва не підлягає сертифікації. Але при цьому сертифікати якості необхідно отримати для всіх комплектуючих, з яких виробляється продукція. Виготовлення серійних меблів вимагає підтвердження відповідності ГОСТам (16371-93 і 19917-93).
Корисна порада
Проведіть моніторинг законодавчих актів (місцевих і федеральних), що готуються до прийняття, щоб полегшити вибір майбутньої сфери. Деякі з них можуть стимулювати розширення якогось сегменту ринку. Наприклад, збільшення вимог до мінімальної площі аптек привело до зростання попиту на аптечну меблі.
Міцним фундаментом, на якому може бути створений меблевий бізнес, має стати комплексне та професійне маркетингове дослідження. Кількість спеціалізацій, які може вибрати виробник меблів, дуже велике, і якщо в одному сегменті меблевого ринку дійсно можна заробити хороші гроші, то інший, обраний невірно, виявиться ареною для вашої невдачі.
Вам знадобиться
  • -Докладний інформація про всіх сегментах меблевого ринку в регіоні;
  • -Виробничі, складське та офісне приміщення загальною площею від 500 квадратних метрів;
  • -лінія устаткування для виробництва меблів, підстроєна під вашу спеціалізацію;
  • -персонал для роботи в офісі та на виробництві (15-20 чоловік).
Інструкція
1
Замовте професійної консалтингової компанії аналіз предметної галузі у своєму регіоні - в морі інформації про виробників меблів самому розібратися може бути не зовсім просто. Відразу відзначте для себе, які спеціалізації в вашому регіоні активно розвиваються - це може бути виробництво вбудованої, офісних, дитячих меблів, виробництво меблів для торгових приміщень. В ідеалі, звичайно, потрібно зайняти нішу з мінімальною конкуренцією, але зростаючим попитом - без вирішення цього завдання починати виробництво якої б то не було меблів буде ризиковано.
2
Починайте підшукувати виробничі приміщення для обладнання свого майбутнього цеху. Виробництво меблів зажадає від вас площ, що виміряються сотнями квадратних метрів - 200 на власне виробничу зону і стільки ж на склад. Плюс до цього, навряд чи компанія, що виробляє і продає меблі, зможе обходитися без офісу, а це - ще мінімум сто "квадратів", бажано там же, де розміститься виробництво.
3
Вивчіть у всіх подробицях ринок устаткування, необхідного для виробництва меблів, і виберіть оптимальний для себе варіант. Зазвичай більш-менш стандартна лінія обладнання доповнюється відповідно до спеціалізації замовника. Інший важливий крок - вибір постачальників комплектуючих, від яких теж буде залежати якість випускається вами. Виробники меблів елітного цінового сегмента використовують комплектуючі тільки імпортного виробництва, для економ-класу підійдуть і вітчизняні складові частини.
4
Підберіть собі команду фахівців і майстрів, зазвичай задіяних на виробництві меблів. Крім майстрів виробничих дільниць і складальників меблів обов'язково "дістанете" в штат своєї компанії досвідченого технолога, який буде оптимізувати виробничий процес і допоможе знизити собівартість продукції. З офісних співробітників вам знадобиться дизайнер, один-два менеджера з продажу, бухгалтер. Поповнити штат співробітників згодом доведеться також водіями-експедиторами, які будуть розвозити готові меблі по торговим точкам.
Зверніть увагу
Відкривати власні точки продажів початківцю виробникові меблів рідко буває доцільно - для початку налагодьте співробітництво з великими "мультибрендовий" меблевими салонами і гіпермаркетами.
Корисна порада
В умовах великої конкуренції серед виробників меблів особливо важливо буде приділити достатньо уваги просуванню своєї фірми і створити найбільш ефективний сьогодні його інструмент - веб-сайт, оптимізований під популярні тематичні запити.