Як набрати значок "собака". значок собака ру.

Електронна пошта - один із способів ділового та особистого спілкування. Для того щоб відправити лист на інший кінець світу, треба всього лише знати поштову адресу в мережі, де між ім'ям одержувача і доменом його електронної пошти необхідно набрати значок «собака».
Вам знадобиться
  • - клавіатура;
  • - мишка;
  • - документ.
Інструкція
1
Переведіть комп'ютер на англійську розкладку клавіатури. Для цього натисніть комбінацію клавіш Alt зліва + Shift. Також можете вручну поміняти мову. На панелі в правому нижньому куті висвітлений поточний мову введення. Наведіть на нього курсор, натисніть лівою кнопкою мишки і під сплив меню виберіть EN - англійська.
2
Якщо не виявили англійська мова в меню, значить, вам необхідно встановити його. Натисніть Пуск> Панель управління> Мова і регіональні стандарти. У вікні, виберіть вкладку Мова і клавіатура> Змінити клавіатуру> Додати. Клікніть на «+» біля напису «Англійська (США)». Поставте прапорець навпроти «США» (сама верхня рядок). Підтвердіть вибір кнопкою «ОК».
3
Нова мова відобразився в віконці «Встановлені служби». Тут же можна встановити зручний для вас перемикання мови клавіатури. Виконавши всі потрібні дії, підтвердіть вибір клавішею «ОК».
4
Відкрийте документ, в якому необхідно набрати значок «собака». Перевівши клавіатуру на англійський, утримуйте лівий Shift, одночасно натиснувши клавішу з цифрою 2. У потрібному місці відобразиться значок "@".
5
Можете набрати даний значок і з таблиці символів. Щоб її відкрити, виконайте: Пуск> Всі програми> Стандартні> Службові> Таблиця символів. В розгортається віконці на панелі виберіть шрифт, в якому хочете бачити написаний значок. Клікніть на "@", вона повинна відобразитися у віконці «Для копіювання». Підтвердіть вибір, натиснувши «Копіювати».
6
Щоб відобразити отриманий методом копіювання значок «собака», встановіть курсор у потрібний місце в документі. Правою кнопкою мишки викличте меню, виберіть у ньому «Вставити». Символ виявиться в потрібному вам місці.
Зверніть увагу
Англійська мова - обов'язковий для всіх клавіатур, просто не завжди встановлений як одна з мов введення. Ні в одній іншій розкладці (німецької, французької, польської та ін.) Немає символу «собака».
Даний знак відомий практично всім користувачам інтернету. Однак символ, який називається «собака», з'явився ще в епоху середньовіччя, і у нього було кілька значень. Зараз він застосовується як роздільник в адресі електронної пошти.
Перша згадка про символ @ відноситься до XV ст., Але можливо, що він був вигаданий і раніше. Однак і на даний момент не встановлено, як виник символ @. За однією з версій, даний знак першими стали застосовувати в листі монахи, які писали літописи, в тому числі і на латинській мові. В латині мається прийменник «ad», і в той час буква «d» записувалася з невеликим хвостом, закрученим вгору. І під час швидкого письма прийменник виглядав як значок @. З XV століття символ @ став застосовуватися в якості комерційного символу. Так, він мав на увазі міру ваги, близько 12,5 кг, так звану амфору, і в той період буква «А», якою позначали одиницю виміру маси, украшалась завитками і виглядала як сьогоднішній знак @. Є версія, що символ «собака» з'явився від слова «арроба» - це стара іспанська міра ваги, близько п'ятнадцяти кілограм, яку португальці, французи і іспанці позначали в листі знаком @, взятому від першої літери даного слова. У нинішньому комерційному мові назва символу «собака» - «комерційне at» відбулося з рахунків бухгалтерії, що позначало прийменник «по, в, на, к», і на російський переклад виглядало приблизно так - 6 шт. по 4 $ (6 widgets @ $ 4 each). Оскільки даний знак застосовувався в торгівлі, його розмістили на клавіатурі однієї з перших друкарських машинок, звідти він і перебрався на клавіатуру комп'ютера. Появі знака @ в адресі електронної пошти користувачі мережі зобов'язані Томлинсону, який ще 1971 року відправив найперше електронного листа. При цьому e-mail складався з 2-х частин - імені самого користувача мережі та імені комп'ютерного пристрою, на якому він зареєстрований. Крім того, як роздільник між цими частинами Томлінсон зволів знак @ (собака) на клавіатурі, який не міг внести якусь плутанину в сістему.К того ж, в різних країнах даний знак називають по-різному, але як символ «собачка» він відомий тільки в російській мові. Згідно з однією з версій - звучання «at» англійською мовою чимось нагадує гавкіт собаки, за іншою - даний символ нагадує маленьку собачку, згорнувшись калачиком. Є ще одна легенда, що у гравця мався помічник, його пес, який шукав скарби, а також захищав від страшних монстрів. І позначався цей пес символом @.