Як записати караоке-файли на диск.

Сімейні торжества нерідко супроводжуються сімейними ж співами, часто під караоке. Однак репертуар у всіх різний, тому виникає необхідність створити власний диск з улюбленими піснями і текстами до них.
Інструкція
1
Для початку перегляньте в мережі різні відео- файли з кліпами, які можуть вас зацікавити. Сучасний інтернет налічує безліч таких сайтів, при використанні яких ви зможете створити собі потрібну добірку музичних композицій. Браузер в цьому випадку вибирається по перевагах. Наприклад, для Firefox прекрасно підійде такий плагін, як DownloadHelper.
2
Перш ніж записати на диск, поміняйте формат з Flv на Avi. Домогтися цього зміни можна завдяки програмі Format Factory. Відмінною рисою цієї програми є високий ступінь зручності інтерфейсу. Знайти її можна на сайті formatoz.com.
3
Записи караоке на DVD сприяє такий помічник, як програма Ashampoo Burning Studio 10. Запустіть програму і виберіть основному вікні функцію «Запис фільмів», після цього на екрані з'явиться меню з різним переліком дій. Виберіть наступне позначення: «Авторинг відео та слайдшоу CD | DVD | Blu-ray диска». Зручність позначеної програми полягає ще й у її здатності докладно і зрозуміло вести користувача по всіх етапах записи так, що навіть людина, погано знайомий з комп'ютером, зможе добитися позитивного результату.
4
За допомогою орієнтирів запишіть тип диска, формат, який буде встановлено для екрану, додайте перелік цікавлять вас кліпів. Пам'ятайте, що перед записом вони вже повинні бути зі зміненим форматом.
5
Оберіть найбільш легкий для читання вами вид меню. Воно цілком може підлаштуватися під ваші запити, а форматується «вручну», виходячи з побажань. Зміни будуть помітні в кількості кнопок і їх розташуванні на екрані. Тепер все готово для перезапису.
6
Щоб враження від святкових пісень і музики не було зіпсовано, не слід забувати про авторські права (володіння, використання та поширення інтелектуальної власності). Тому отриманий продукт можна використовувати тільки вдома, без трансляції на будь-яких заходах комерційного спрямування. Порушення цих прав переслідується за законом, про що неодноразово нагадують офіційні власники і виробники.