Як варити справжня кава. Як варити кавовий напій.

Кава - улюблений напій у багатьох людей. На сьогоднішній день кави знаходиться в списку найбільш продаваних товарів. Щоб правильно приготувати цей смачний і ароматний напій, необхідно дотримуватися кількох «золотих» правил.
Вам знадобиться
  • Кава, вода, турка, сіль, цукор, спеції.
Інструкція
1
Купуйте натуральну каву в зернах і в міру потреби перемелюють. Каву краще варити в турці з вузьким горлечком - тоді напій вийде більш ароматним.
2
Для приготування смачної кави дуже важливо якість води. Використовуйте кип'ячену або магазинну воду в пляшках.
3
На 200 мл води покладіть чайну ложку кави і цукор за смаком. Якщо ви любите міцний напій, то візьміть півтори чайних ложки кави. Турку з вмістом поставте на дуже маленький вогонь і постійно помішуйте.
4
Не дозволяйте кави закипіти, як тільки пінка почне підніматися, зніміть турку з вогню. Через хвилину знову поставте кави варитися, потім, не доводячи до кипіння, знову відставте в сторону. Необхідно повторити процедуру три рази. Такий спосіб варіння називають турецьким.
5
Потім розлийте готовий напій по чашках, дайте постояти 1-2 хвилини і подавайте на стіл. Додайте в кожну чашку декілька кристаликів солі - це підсилить аромат. Також ви можете поекспериментувати зі спеціями. Створіть свій неповторний напій, використовуючи імбир, ваніль, корицю, мигдаль або мускатний горіх.
6
Разом з кавою принесіть трохи холодної води в склянці. Вона необхідна для того, щоб «оновлювати» смак кави, запиваючи його водою після кожного ковтка.
7
Якщо ви любите каву-еспресо, то купіть кавоварку або кавоварку, так як для його приготування необхідно наявність тиску гарячої води. Справжній еспресо повинен бути зварений при температурі не менше 85 градусів, під тиском не менше ніж 9 бар, протягом 20-30 секунд. Цей напій цінують за диво насичений смак. Латте, капучино, маккіато і багато інших кавові напої готуються або на основі еспресо, або на основі американо. Існує багато різних сортів і способів приготування кави. Пробуйте, експериментуйте, і ви знайдете свій улюблений кави.
Кава відноситься до товарів підвищеного попиту. Розчинні кавові напої виробляються у великих кількостях різними виробниками, відкриваючи продавцям величезні можливості.
Інструкція
1
Якщо ви визначилися з галуззю своєї діяльності, визначте коло осіб, які потребуватимуть ваш товар. Знайдіть конкретних клієнтів-партнерів, направте на їх адресу лист з діловою пропозицією. Якщо ви вирішили продавати тільки каву, відкрийте спеціалізований магазин. Продавайте кава на вагу - ця технологія продажів одна з найдавніших.
2
Рекламуйте новий магазин. Почніть співпрацювати з пресою, спеціальними виданнями, каталогами, які містять інформацію про різні торговельних точках. Вивчіть ці каталоги, складіть свій список, розділіть його за принципом партнери/конкуренти.
3
Зателефонуйте потенційним партнерам, запропонуйте свої послуги та товар. Візьміть на озброєння кращі ідеї продажів, придумайте власну родзинку. Запропонуйте клієнтам товар, рекламуючи його позитивні якості.
4
Розкажіть покупцям цікаві факти про каву. Про те, що кава надає сил та енергії, про те, що цей напій добре поєднується практично з будь-якими продуктами. Цікава інформація про каву, правильно подана покупцеві, затримає його біля вітрини магазину.
5
Засвойте основи товарознавства, технологію виробництва продукції. Враховуйте психологічні особливості покупців, адже половина покупок відбувається імпульсивно. На покупця впливають оточуючі фактори: оцінюється зовнішній вигляд упаковки, враховується і поведінка продавця-консультанта.
6
Врахуйте, роль усної реклами - на покупця вона робить вирішальний вплив. Добре, якщо продавець-консультант вміє розпізнавати характер незнайомій особистості. Впливає на різних людей правильними порадами, не викликаючи у них роздратування. Мотивом для покупки може стати що завгодно і цікавість, і радість, і доцільність/корисність придбання.
7
Облаштуйте магазин так, щоб у покупця була можливість оцінити кави на аромат і смак. Майте на увазі, справжній натуральна кава поєднує різні смакові відчуття - кислий, гіркий, терпкий. Підтримайте зацікавленість покупця. Враховуйте його доводи, погоджуйтеся із справедливими зауваженнями. Чи не виставляйте занадто великий асортимент продукції. Обмежте вибір товару, враховуючи побажання клієнтів.
Корисна порада
При виборі кави враховуйте колір зерен - чим вони темніші, тим містять менше кофеїну.