Як приготувати лужну воду. приготування зольной води.

Лужна вода (в народі іменується як «жива вода») - дуже м'яка, світла рідина з лужним присмаком. Вона володіє імуностимулюючі, антиоксидантні властивості, нормалізує метаболічні процеси в організмі, відновлює тканини і покращує кровообіг у них. Активно використовується лужна вода при зниженому тиску, відсутності апетиту, алергії. Вона добре загоює рани та опіки.
Вам знадобиться
  • - чиста вода;
  • - сніг;
  • - зола;
  • - шкаралупа від сирого яйця.
Інструкція
1
Найбільш універсальною і оптимальною для лікування вважається тала вода. Для її отримання вийдіть на вулицю і наберіть снігу в таз. Віднесіть ємність в будинок, де після його танення утворюється потрібна рідина. Однак такий спосіб більше підходить для людей, що живуть у селах.
2
У місті із забрудненого кіптявою і бензином снігу хорошого нічого не вийде. Тому і талу воду готують іншим чином. Налийте в каструлю чисту воду і поставте в морозилку. Тримайте її в холодильнику до тих пір, поки в ній не утворюються тонкі крижані пластинки. Викинете їх, а воду злийте і продовжуйте заморожувати.
3
При замерзанні рідини шкідливі домішки збираються в одному місці, і їх легко можна побачити. Тому, коли вода розділиться на чистий лід і мутний розчин, що містить концентровані солі, останній потрібно обов'язково злити. Що залишився лід - чистісінька тала вода, за своєю структурою дуже схожа на ту, що знаходиться в організмі людини. Властивості талої води після розморожування зберігаються протягом 10-12 годин, тому для проведення лікувальних процедур її можна робити на цілий день.
4
Для приготування лужної води існує й інший спосіб. Мова йде про воду, настояної на попелі. Для цього насипте золу в полотняній мішок і злегка промийте холодною водою. Наполяжете чисту воду на що залишилася золі, після чого процідіть її і розбавте до приємного смаку. Зольна вода активно застосовується для промивання ран, при пітливості, звіриних укусах і хворобах нервової системи. Розчином корисно обробляти волосся для підтримки їхньої краси і здоров'я. Особливо корисна зола берези.
5
У селах нерідко користуються ще одним видом лужної рідини - вапняною водою. Для її отримання ретельно вимийте і подрібніть шкаралупу від сирого яйця. Залийте її водою і добу настої. Таку воду за народними рецептами п'ють жінки під час вагітності при нестачі в організмі кальцію, що є будівельним матеріалом для кісток дитини. Вапнякової водою також поливають кімнатні рослини. Стояти такий розчин довго не може. Якщо зберігати його в холодильнику, то термін життя води можна продовжити до 2-3 днів.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=TSo-fzr_dko