Як поміняти мову в командному рядку. еперключіть розкладку в команднорй рядку ноутбук acer.

Командний рядок в усіх її іпостасях (консоль, термінал) призначена для запуску виконуваних файлів і виконання спеціальних завдань. Ця програма запускається в якості окремого процесу, але в деяких випадках вона вбудовується в інші додатки.
Вам знадобиться
  • Програмне забезпечення:
  • - командний рядок;
  • - термінал.
Інструкція
1
Незалежно від цілей і виконуваних завдань набір команд в програмах, схожих з командним рядком, вводяться як латинськими літерами, так і кириличними. За замовчуванням для кожної такої утиліти використовуються стандартні сполучення клавіш перемикання розкладки клавіатури, тому спеціальних гарячих клавіш не передбачено.
2
Для операційних систем сімейства Windows основними є два варіанти поєднання клавіш: Ctrl + Shift і Alt + Shift. Вам досить вибрати один із запропонованих варіантів, щоб переключити розкладку в командному рядку . Однак, існують різні програми, які можуть доповнити функціональність вашої системи, наприклад, Punto Switcher.
3
У деяких випадках ви можете зіткнутися з проблемою перемикання мови у віконних додатках. Для вирішення цієї проблеми необхідно поперемінно використовувати лівий Alt + Shift (англійська розкладка) і правий Alt + Shift (російська розкладка). Також ці параметри можна змінити, відкривши апплет «Мова і регіональні стандарти».
4
Відкрийте меню «Пуск» і натисніть на «Панель управління». У вікні двічі клацніть на значку "Мова і регіональні стандарти». Перейдіть до вкладки «Мови» та натисніть кнопку «Докладно». Потім натисніть кнопки «Параметри клавіатури» та «Зміна сполучень клавіш».
5
У вікні «Додаткові параметри клавіатури» змініть поєднання клавіш для всіх розкладок, встановлених в системі. Також ви можете для кожної розкладки задати своє поєднання, яке не використовується іншими програмами. Виділіть потрібний рядок, натисніть кнопку «Зміна сполучень». Поставте галочку на пункті «Використовувати ...» і виберіть потрібні клавіші. Потім кілька разів натисніть кнопки «ОК».
6
Для операційних систем сімейства Linux діє те ж правило, але кількість варіантів сполучень клавіш значно більше. Щоб змінити клавіатурні поєднання, необхідно відкрити меню «Система», вибрати пункти «Параметри» і «Клавіатура». У вікні, натисніть кнопку «Параметри» і розкрийте список «Клавіші для зміни розкладки».