Як вибрати кавоварку.

Чашка кави, що бадьорить з ранку для деяких життєва необхідність, а не просто примха. Тому вибір кавоварки - апарату, що автоматизує приготування цього напою, - важливе завдання, впоравшись з якою, людина зможе насолоджуватися улюбленим напоєм кожен день.
Інструкція
1
Розберіться з типом кавомашини. Перш ніж говорити про внутрішні відмінностях, потрібно вирішити, який тип кавоварок вас цікавить. Вони діляться на фільтраційні, еспресо, гейзерні і капсульні. У них різні можливості та особливості, як будь-які прилади, вони мають переваги і недоліки.
2
Зверніть увагу на резервуари. Саме їх обсяг і кількість вплинуть на ваш вибір. Адже є різниця: готувати каву на одну персону або для великої кількості гостей або членів сім'ї, готувати еспресо або капучіно (для нього потрібен великий резервуар для молока).
3
Вирішіть, який ви будете пити каву. У кавомашинах можуть використовуватися капсули, зернової та мелену каву. Тому купувати потрібно ту модель, яка буде готувати каву такого виду, до якого ви звикли. Зверніть увагу, що в кавомашинах відрізняється обсяг використання кави в зернах і меленої кави.
4
Подивіться на фільтри. Від них залежить не тільки кількість часу, який вам прослужить апарат, але і якість кави, яке він буде готувати. Якщо фільтр одноразовий, то потрібно буде постійно стежити за тим, щоб в наявності був запас фільтрів, а якщо він нейлоновий, то витримає приготування близько 50 літрів напою бадьорості.
5
Зверніть увагу на швидкість кавомашини. Це особливо важливо, якщо вона розрахована на приготування різних видів кави. Вони відрізняються за часом приготування і важливо, щоб кавоварка регулювала цей процес, інакше якість кави значно постраждає і не принесе очікуваного результату.
6
Дізнайтеся про функціональні можливості. У кавомашини їх декілька: - контроль температури води (впливає на якість приготованого напою і його готовність); - подача молока та води; - обсяг кави; - помел кави (від того, буде кава великого чи дрібного помелу, залежить те, як довго він буде готуватися і наскільки насичений смак мати); - вспенивание молока (незамінна при приготуванні латте і капучіно); - підігрів для чашок.
7
Шукайте інформацію. Виділіть час, для того щоб знайти максимальну кількість інформації в інтернеті, прочитайте відгуки, порівняйте різні моделі і зробіть усвідомлений вибір, який буде радувати вас день у день.