Як вибрати чохли для автомобілів. Як вибрати матеріал для авточехлов.

Щоб комфортно відчувати себе в салоні власного автомобіля, вам необхідно придбати чохли для сидінь. Вибираючи їх, звертайте особливу увагу не тільки на вигляд виробу, але і на якість тканини і спосіб кріплення до сидіння.
Інструкція
1
Найдешевшим способом захистити салон є чохли-майки. Такі вироби підходять для всіх сидінь, до того ж, можна підібрати їх будь-якого забарвлення. Такі чохли можна прати і легко надягати, але у них є істотний недолік - вони недовговічні.
2
Не дуже дорогими вважаються чохли з таких тканин, як плюш або гобелен. Також вони володіють властивістю добре вбирати вологу. Мінусом цього варіанту є те, що після прання плюш і гобелен сідає, а також ці матеріали зношуються досить швидко. Прати і пилососити синтетичні матеріали набагато легше, служать вони довше, але вологу не вбирають, ковзають і електризуються.
3
При бажанні довгий час не змінювати чохли, краще віддати перевагу моделям з велюру. Вони відрізняються міцністю і надійністю. Навіть попіл, потрапляючи на чохол з велюру, що не прогорить і не розплавиться. У жарку пору року велюрові чохли НЕ прилипнуть до тіла, їх легко чистити пилососом. Єдиний недолік - вони легко притягують пил.
4
При виготовленні чохлів за індивідуальним замовленням можна замовити моделі з урахуванням форми сидінь і обрисів тіла, а також вибрати вподобаний колір і фактуру. При бажанні можна вбудувати масажер і підігрів. Що стосується кріплень, їх можна зробити на гумці, користуючись металевими гачками, які кріплять за каркас сидіння. Простішим варіантом є використання мотузочок, але це не дуже зручно, так як вони мають звичай розв'язуватися і бовтатися. Ще одним способом кріплення є використання гумових стрічок з липучками, які пропускають під сидінням. Це більш надійна конструкція, але і вона може з часом розтягнутися.
5
Можна скористатися універсальними моделями чохлів для автомобілів, благо вони підходять для всіх сидінь і асортимент їх забарвлень досить широкий. Мінусом вироби є складність кріплення, і те, що вони не завжди можуть повторити форму крісла. Зате за допомогою модельних покриттів враховуються всі особливості форм сидінь, але, на жаль, вони призначені не для всіх автомобілів.
6
Якщо у вас немає необхідності повністю закривати сидіння, купите накидку.
Ефектний салон автомобіля немислимий без стильних сидінь. Щоб зробити їх такими, можна придбати авточохли. В продажу є величезна різноманітність покриттів, і вибрати необхідне досить складно. Слід звертати увагу не тільки на зовнішній вигляд виробу, але і на його якість.
Інструкція
1
Попросіть продавця показати вам універсальні моделі. Такі чохли підходять для всіх автомобілів, в продажу великий вибір кольорів, але вони не завжди повторюють форму крісла і закріпити їх складно. Модельні покриття враховують особливості форми сидінь. Правда, підходять вони не до всіх автомобіля м.
2
Зверніть увагу на чохли -майкі. Це найдешевший спосіб захистити салон. Підходять для будь-якого сидіння, мають широкий спектр кольорів. Їх легко надіти і можна прати. Але такі моделі не повністю закривають сидіння і недовговічні.
3
Купуйте накидку, якщо вам не треба повністю закривати сидінні. Такі чохли продаються з масажером і підігрівом.
4
Виготовте чохли на замовлення. Фахівці врахують форму сидінь, обриси вашого тіла і побажання за кольором і фактурою, можуть вбудувати підігрів і масажер. Найчастіше кріплення роблять на гумці з металевими гачками, які кріпляться за каркас сидіння. Інший варіант ще більш примітивний - на мотузочках, які мають звичай бовтатися і розв'язуватися. Третій спосіб кріплення - на гумових стрічках, пропущених під сидінням, з липучками на кінці. Ця конструкція надійніше, хоча з часом теж розтягується.
5
Купуйте чохли з тканини, плюшу і гобелена. Такі моделі відносно недорогі, добре вбирають вологу. Їх легко прати, проте після прання матеріал може підсісти. Недолік таких чохлів - вони швидко зношуються. Синтетичні матеріал більш довговічні, але абсолютно не вбирають вологу. Можуть бути слизькими і електризуватися. Зате їх легко прати і пилососити.
6
Придбайте чохли з велюру, якщо хочете довго їх не міняти. Вони міцні, надійні. Навіть при попаданні на матеріал попелу від сигарети не прогорає і не плавиться. У спеку не прилипає до тіла і легко чиститься пилососом. Недолік один - легко притягує пил.
7
Чохли з натурального або синтетичного хутра добре набувати на зиму. Влітку на такому сидінні буде жарко. Моделі зі шкіри або шкірозамінника довговічні, за ними нескладно доглядати. Такі покриття легко подряпати, тому вони не підходять для тривалого використання.
Корисна порада
Які б чохли ви не вибрали, здобувайте ті, які легко знімати, щоб у разі необхідності випрати або почистити.