Як зробити талію.

Однією з найпривабливіших частин тіла жінки є талія. Кожна представниця прекрасної статі бажає мати плоский живіт і круті стегна. Така будова тіла добре виділяє талію . Для створення тонкої талії необхідно щодня виконувати вправи для преса і бічних м'язів живота.
Інструкція
1
Встаньте прямо, ноги на ширині плечей, руки на пояс. Обертайте верхньою частиною тіла вправо 20 разів, стегна тримаєте нерухомо. Повторіть вправу в іншу сторону. Обертайте стегнами, зафіксувавши верхню частину тіла, вправо 20 разів, а потім в іншу сторону.
2
Встаньте на праве коліно, ліву ногу відведіть убік, руки підніміть вгору. З видихом нахиліть верхню частину тіла вліво якнайнижче, зафіксуйте положення на 1-2 хвилини. Повторіть в іншу сторону.
3
Ляжте на спину, зафіксуйте ноги за диван або шафа, руки заведіть за голову. На видиху повністю піднімайте верхню частину тіла, на вдиху повертайтеся у вихідне положення. Повторіть вправу 15-20 разів.
4
Ляжте на підлогу, підніміть ноги вгору, руки покладіть під стегна. На видиху відірвіть стегна і підніміть їх на кілька сантиметрів вгору. На вдиху поверніться у вихідне положення. Повторіть вправу 15-20 разів.
5
Встаньте прямо, руки на рівні грудей. Робіть стрибки, одночасно повертаючи верхню частину тіла вправо, а нижню вліво. Повторюйте вправу 1-2 хвилини. Відмінний ефект надає обертання обруча на талії протягом 10-15 хвилин. Ця вправа не вимагає багато сил, але чинить декілька позитивних дій відразу. Обруч допомагає зробити масаж внутрішніх органів, що нормалізує діяльність травного тракту. Обертання також покращує стан шкіри на талії.
6
Змініть свій раціон. Їжте свіжі фрукти і овочі, каші, горіхи, насіння, сухофрукти, мед. Виключіть смажене, копчене, солоне, солодке, жирне. Готуйте варену їжу, запечену або на пару.