Як вибрати професійну відеокамеру.

Відеокамери нині нікого не здивувати. Це чудо техніки тепер присутня не тільки у телевізійників, а й у звичайних користувачів, охочих документально запам'ятовувати важливі моменти в житті. Але якщо для домашнього користування можна обмежитися любительською відеокамерою, то для більш серйозної діяльності потрібно професійна модель.
Інструкція
1
Відеокамери бувають не тільки професійними і звичайними. Є ще один вид - напівпрофесійні, які наближаються за функціоналом до професійних і використовуються просунутими любителями і навіть деякими операторами для зйомок репортажів. Якщо ви не працюєте оператором в крупній телестудії, то сміливо робіть вибір на користь саме напівпрофесійній відеокамери, адже вона дає набагато кращу якість, ніж побутові моделі.
2
У напівпрофесійних камер хороший трьохматрична об'єктив (матриці ПЗС не менше 1/4 ") діаметром від 58 мм. Такі параметри дають високу чутливість і, відповідно, відмінна якість зйомки навіть в темряві, що є проблемою для більшості побутових відеокамер. Професійні камери також мають три матриці мінімальним розміром 1/2 ", без ЖК-екрану і автофокусу, але зі змінними об'єктивами. Такі камери набагато важче напівпрофесійних і, звичайно ж, значно дорожче. Тому, навіть заробляючи при допомозі відеозйомки, не поспішайте розщедрюватися на таку модель - напівпрофесійна забезпечить вас всім необхідним набором функцій і високою якістю зйомки.
3
Напівпрофесійні камери важать від двох до чотирьох кілограмів, бувають наплічними і ручними. На відміну від побутових моделей, у напівпрофесійних завжди наявна ручка для зручного перенесення. «Пушка» (спрямований мікрофон) або штатний мікрофон зазвичай розташовані перед ручкою. Напівпрофесійні камери здійснюють запис на касети, хоча сьогодні можна знайти і пишуть на flash-моделі. Такі відеокамери маються у компаній Panasonic, Canon, Sony. Інформація у них записується в AVCHD-форматі (дозвіл 1920 x 1080).
4
У напівпрофесійній відеокамери обов'язково передбачена функція ZOOM, яка буває цифрової та оптичної. Зауважте, що в напівпрофесійних моделях цифрових ефектів дуже мало, так як професійну зйомку практично завжди роблять «начисто», щоб потім обробити за допомогою інших засобів так, як необхідно, адже зйомку з використанням вбудованих ефектів вже не очистити від них.