Як вибрати хорошу хлібопічку.

На сьогоднішній день хлібопічки вельми затребувані, оскільки дають можливість без особливих зусиль приготувати домашній хліб, в якому будуть враховані всі індивідуальні смакові переваги. Але щоб хлебопечь дійсно була зручною в роботі, необхідно правильно її вибрати.
Інструкція
1
Вибирайте хлебопечь з модельного ряду відомих брендів, які дійсно стежать за якістю своєї продукції. Так, на сьогоднішній день кращими у виробництві даного виду побутової техніки вважаються LG, Moulinex та його дочірній бренд Tefal, Kenwood, Gorenje та Panasonic. Звичайно, є хороші хлібопічки, які випускаються і маловідомими виробниками, проте походження більшості з них все-таки залишається невідомим.
2
Залежно від того, які ваші мотиви при придбанні хлібопічки (наприклад, чи будете ви пекти хліб тільки для своїх домочадців або ж він вам необхідний для відвідувачів вашого кафе чи ресторану), розберіться з вагою хліба, який вона буде випікати . Адже саме ця характеристика є однією з основних для будь хлібопічки. В основному в даних пристроях передбачена випічка хліба вагою 450, 580 або ж 900 г. Однак, можливо, вам припаде до душі і один з комбінованих варіантів, коли хлебопечь може випікати хліб двох типів - по 450 і 680 г або ж по 680 і 900 г.
3
Вирішіть, які додаткові функції ви б хотіли мати в хлібопічці. Наприклад, це може бути можливість вибору ступеня піджареної скоринки, або ж заміс тіста для приготування різноманітних страв (наприклад, для пельменів, піци або млинців). Крім того, якщо хочете мати широкий спектр асортименту випічки - віддавайте перевагу тим моделям, які мають функцію випічки хліба з добавками. Ще однією корисною функцією є можливість виготовлення солодкої випічки.
4
Щоб не виникали складності при експлуатації хлібопічки, вибирайте модель, яка оснащена дисплеєм з російськомовним інтерфейсом. Зверніть увагу на габарити техніки, в особливості, якщо ви маєте невелику кухню. Хорошим варіантом будуть компактні моделі, але їх вартість вища, ніж ціна звичайних габаритних хлібопічок.