Як вирізати ялинку з паперу.

В оформленні домашніх і корпоративних новорічних свят традиційно використовуються вироби з паперу . Спільна робота над саморобними прикрасами дивно згуртовує і колег, і всіх членів сім'ї, дарує святковий настрій. Один з найпростіших способів прикрасити інтер'єр напередодні Нового року - вирізати з паперу ялинку і барвисто її задекорувати.
Вам знадобиться
  • - 1 лист двостороннього зеленого картону;
  • - 1 лист сріблястого картону;
  • - олівець;
  • - ножиці;
  • - канцелярський степлер;
  • - клей ПВА (полівінілацетат);
  • - циркуль;
  • - матеріали для прикраси (гуаш, вата, гудзики, бісер, мішура, блискітки і т.д.).
Інструкція
1
Спробуйте один з найпростіших способів змайструвати новорічну паперову ялинку. Вам знадобляться два аркуші декоративного паперу одного розміру, але по-різному оформлених. Наприклад, двосторонній кольоровий картон (можна гофрований) зеленого і сріблястого кольорів.
2
Намалюйте на альбомному аркуші шаблон паперового деревця. Щоб фігура їли виглядала симетрично, зігніть аркуш навпіл по поздовжній лінії і зробіть начерк? конусоподібної фігурки. Акуратно виконайте всі зрізи гостро заточеними ножицями і розігніть заготовку.
3
Виріжте дві картонні частини майбутнього святкового прикраси. Кожну декорують окремо. Наприклад, на лицьову сторону саморобної ялинки з сріблястого картону наклейте грудочки вати і розфарбуйте їх гуашшю. На іншу сторону, зеленого кольору, прикріпіть блискітки, маленькі блискучі намистинки і гудзики.
4
Зіставте серединні лінії двох деталей вироби і з'єднайте їх за допомогою канцелярського степлера в декількох місцях. Замість цього можна нанести на стик двох половинок прикраси смужку універсального клею ПВА і міцно притиснути склеювані поверхні. Готову паперову саморобку можна використовувати як настільне, або ж (якщо зробити нитяну петлю) - як ялинкова прикраса.
5
Інший цікавий варіант ялинки з паперу вийде з трьох або декількох конусів різних розмірів. Кожен елемент падлюка виконується в такій послідовності: на щільному паперовому аркуші циркулем накресліть коло, виріжте? частина, з отриманої фігури без одного сектора складіть конус.
6
Сформуйте деталі ялинки і зафіксуйте степлером або клеєм. Наріжте по кроям бахрому - гілочки паперової ялинки. Закрутіть кожну верх стрижнем олівця або ножицями.
7
Тепер надіньте всі складові частини падлюка одна на іншу за зразком дитячої пірамідки - менші конуси укладаються на великі. Щоб зафіксувати ялинку, пробийте кожен конус з двох сторін степлером.
8
Для прикраси ялинки можна використовувати тонку мішуру зеленого кольору. Обмотуйте нею фігурки, роблячи спиралеподібні витки, і притискайте степлером. Решта - справа вашого смаку. Використовуйте гудзики, бісер, стрази, грудочки кольорових серветок, пінопластові кульки та інша красива підручна дрібниця.
Корисна порада
Оригінальну ялинку можна виготовити в так званій техніці бумагокрученія (квіллінг). Для цього потрібно вирізати безліч однакових смужок з двосторонньої паперу зеленого кольору і закриття кожну в рулон стрижнем шила, олівця або в'язального гачка. Сформуйте на аркуші картону фігуру їли з окремих деталей, комбінуючи скорочення і розгорнуті ділянки рулонів. Потім всі складові саморобки за одною наклеюються на основу.