Як включити пароль в XP. Як викликати управління крмпьютером на xp.

Є два способи почати роботу на комп'ютері під керуванням OS Windows: класичний вхід і сторінка привітання. В першому випадку система зажадає ввести логін і пароль на вхід. Якщо до комп'ютера мають доступ сторонні, від яких хотілося б приховати вміст жорстких дисків, краще використовувати саме цей спосіб.
Вам знадобиться
  • - права адміністратора.
Інструкція
1
За умовчанням в системі створено дві облікові записи «Адміністратор» та «Гість». Завантаження під ними відбувається без пароля. Особливо важливо захистити профіль адміністратора, оскільки саме він управляє настройками комп'ютера.
2
Щоб поставити пароль на вхід, вам будуть потрібні права адміністратора. Зайдіть в «Панель управління» з меню «Пуск» і розкрийте вузол «Облікові записи ...». Використовуйте посилання «Зміна входу в систему».
3
Заберіть прапор біля пункту «Використовувати сторінку вітання» і підтвердіть рішення, натиснувши «Застосування параметрів». Клацніть обліковий запис і в вікні «Облікові записи ...» перейдіть за посиланням «Створення пароля».
4
У новому вікні введіть набір символів в рядках «Введіть новий пароль» і «Введіть пароль для підтвердження». Дотримуйтесь вказівок системи. Натисніть «Створити пароль» для завершення дії.
5
Включити пароль можна іншим способом. Клацанням правою клавішею миші по піктограмі "Мій комп'ютер" викликайте контекстне меню і виберіть команду «Управління». У вікні консолі «Управління комп'ютером» розкрийте оснастки "Локальні користувачі та групи» і «Користувачі».
6
Позначте курсором потрібний обліковий запис і викликайте меню, що випадає клацанням правої клавіші. Клацніть пункт «Створити пароль». Введіть пароль і підтвердження пароля у відповідні поля.
7
Запустити консоль «Локальні користувачі» можна по-іншому. Зайдіть в «Панель управління» і клацніть двічі по вузлу «Адміністрування». Таким же чином розкрийте піктограму "Керування комп'ютером".
8
Можна задати пароль інакше. Натисніть сполучення Win + R для виклику командного рядка і введіть команду control userpasswords2. У вікні «Облікові записи» відзначте курсором потрібну запис і натисніть кнопку «Змінити пароль». У вікні «Зміна пароля» запишіть потрібні символи в поля «Новий пароль» і «Підтвердження». Натисніть ОК для завершення операції.