Як вибрати електронну фоторамку. Як вибрати цифрову фоторамку.

Технічний прогрес не стоїть на місці. Завдяки йому з'явилася можливість з'єднати в простій, на перший погляд, рамці багато корисних речей: архів улюблених фотознімків, музику, відео, радіо і пр. Для вибору правильної електронної фоторамки слід враховувати деякі особливості і характеристики популярних моделей.
Інструкція
1
При виборі фоторамки потрібно враховувати основні моменти: кут огляду, формат, обсяг вбудованої пам'яті, можливість підтримки різних форматів, підключення зовнішніх носіїв і додаткові функціональні можливості.
2
Кожна модель фоторамки має власний формат, тому при виборі враховуйте, чи підходить вона вам по ньому. Найбільш популярним вважається звичайний формат 4: 3 або широкоформатний 16: 9. Якщо розмір формату вам невідомий, то вибирайте рамку класичного чорного кольору. Це дозволить приховати бічні смуги, які можуть з'явитися при невідповідності розмірів.
3
При форматуванні зображення якість фото на ЖК-екрані може погіршуватися, якщо дивитися не під прямим кутом. Щоб уникнути цього вибирайте рамки з великим кутом огляду та оптимальної для перегляду величиною: по горизонталі - 100-180 градусів, по вертикалі - 60-170 градусів.
4
Дозвіл екрану має важливе значення для одержання найбільш натуральної передачі зображення. Чим більше діагональ фоторамки, тим більше має бути точок на дюйм площі екрану. У той же час намагайтеся вибирати оптимальні величини: для 7 дюймової моделі цілком достатньо дозволу 480х234 пікселів, для 8 дюймової - 800х480 pxl, для 10 дюймової - 1024х768 pxl. Слід пам'ятати, що невеликі фоторамки органічно вписуються в будь-який інтер'єр, вони зручно розмістяться на робочому столі, комоді, журнальному столику і т.д. Великі рамки через громіздкі розмірів краще кріпити на стіні.
5
Від обсягу пам'яті рамки залежить, скільки фото поміститься в ній. Зазвичай вбудована пам'ять у фоторамки невелика, але вони мають можливість використання знімних карт пам'яті. При виборі моделі зверніть увагу на розмір картридера, так як різні моделі можуть використовувати тільки одну або декілька карт різного розміру.
6
Вибирайте зручний для вас джерело живлення. Він може бути від розетки, звичайних батарейок або акумулятора.
7
Найдорожчі моделі фоторамок пов'язані з комп'ютером через кабель. Можна вибрати модель з WiFi, Bluetooth або ІК-портом. Асортимент великий, все залежить від вашого смаку і кількості грошових коштів. Сучасні моделі можна підключити до телевізора і переглядати фото на великому екрані. Рамки оснащують пультом управління, сенсорним екраном, на них можна переглядати відеофайли.
8
Крім основних функцій моделі електронних фоторамок оснащують будильником, метеостанцією, годинами, календарем. Розібравшись з вибором, дізнайтеся, чи підтримує обрана вами модель одночасно вертикальне і горизонтальне розташування. Виробники пропонують різні стилі оформлення фоторамок від класики і ретро до модерну.