Як зробити високий кузов на УАЗ.

Автомобілі УАЗ славляться своєю прохідністю ще з часів СРСР. Але серед їх власників знаходяться й такі, хто бажав би підвищити прохідність ще більше. І одним з найпопулярніших видів тюнінга, спрямованих на поліпшення позашляхових якостей автомобіля, є ліфтинг кузова, доступний до виконання самостійно.
Вам знадобиться
  • - квадратний профіль 100х100 мм;
  • - лист металу, товщиною 2-3 мм;
  • - 12 болтів 150х10 мм і 24 гайки з шайбами для них;
  • - інструменти для роботи по металу;
  • - зварювальний апарат.
Інструкція
1
У першу чергу визначте висоту, на яку будете піднімати кузов над рамою. Менше 50 мм робити безглуздо - ефект від цього буде майже непомітний. Більше 100 мм - складно через необхідність безлічі конструктивних переробок і занадто великого зсуву центру тяжіння. Отже, найбільш оптимальний вибір лежить в межах від 50 до 100 мм.
2
Потім виготовте проставки з обраної раніше висоті ліфтингу (припустимо, що ви вибрали 100 мм). Як матеріал використовуйте металевий профіль квадратного перетину з розміром сторін в 100 мм. З цього профілю виріжте 12 заготовок, висотою 120 мм. Потім з листа металу товщиною 2-3 мм виріжте 24 квадрата з розмірами 100х100 мм. Ці квадратні заготовки приваріть на відрізки профілю з їх торцевих сторін. У підсумку повинні вийти куби неправильної форми.
3
Загалом має вийти 12 заготовок-проставок. На торцях цих проставок просвердлите наскрізні отвори діаметром 10 мм для болтів кріплення. Приготуйте 12 болтів 150х10 мм і 24 комплекти гайок і шайб до них.
4
Приготуйте УАЗ до тюнинговим роботам: вимкніть акумулятор і поставте упори під всі колеса. Отвинтите болти кріплення радіатора до рами. Якщо УАЗ карбюраторний, від'єднайте тягу приводу карбюратора. В останню чергу відкрутіть 12 болтів кріплення кузова до рами. Приведіть у готовність домкрат і підготуйте дерев'яні чурбаки-підставки.
5
За допомогою домкрата і чурбаков підійміть кузов на необхідну висоту з урахуванням його ліфтингу. Для цього поперемінно і рівномірно піднімайте передню і задню частину позашляховика так, щоб весь процес підйому пройшов у кілька етапів. При цьому стежте, щоб кузов не змістився щодо рами, інакше потім буде дуже важко поєднати отвори кріплення кузова до рами.
6
Встановіть самостійно виготовлені проставки, не знімаючи заводські гумові подушки, і прикріпіть кузов до рами через ці проставки, використовуючи нові болти 150х10 мм. При цьому остаточно їх не затягуйте. Опустіть кузов на раму. Після цього затягніть кожен болт остаточно і загвинтите контргайки. Всі демонтовані деталі встановіть у зворотній послідовності. При необхідності подовжите потрібні дроти і шланги.
7
За допомогою болгарки розріжте кріплення рульової колонки до кузова навпіл. Проводку, що йде уздовж рульової колонки, укрийте від іскор, що вилітають з-під болгарки. Потім перенесіть кріплення рульової колонки в більш відповідне для нової геометрії кузова місце і приваріть до торпедо.