Як вибрати розсувні двері.

Установка розсувних дверей допомагає заощадити вільний простір і додати інтер'єру індивідуальність. Двері такого типу коштують істотно дорожче звичайних, незважаючи на значні недоліки: низьку шумоізоляцію, міцність, пропускання запахів і світла.
Інструкція
1
Оберіть тип розсувної системи. Установка дверного полотна, що переміщається уздовж однієї з поверхонь стіни, не вимагає складних монтажних робіт. Для установки двері, полотно якої йде всередину стіни, необхідна збірка пенала з гіпсокартону і направляючих або монтаж розсувний конструкції в стіну.
2
Зверніть увагу на виробника двері: найбільший авторитетом володіють німецькі та італійські. Перевірте якість і властивості кожного матеріалу, що становить конструкцію дверей. В умовах регулярної експлуатації двері скло піддається механічним впливам, які можуть швидко зіпсувати неякісний матеріал і стати причиною утворення тріщин. Найміцнішими і безпечними матеріалами вважаються триплекс і загартоване скло. У разі сильного пошкодження оскільки триплекса НЕ розлетяться на всі боки: їх утримає спеціальна полімерна плівка.
3
Виберіть матеріал, з якого виготовлені двері: натуральний масив дерева, металлічеcкій або шпонований профіль МДФ. Якщо ваш будинок оформлений в стилі модерн або хай-тек, зверніть увагу на алюмінієві розсувні двері, що представляють собою сучасні стильні металеві конструкції. Прийміть рішення з приводу вибору комплектуючих і їх структури, остаточної обробки і варіантів внутрішніх вставок.
4
Зупиніть свій вибір на алюмінієвій розсувних дверей, якщо для вас важлива легкість полотна, фурнітури і коробки. При цьому перевірте якість і надійність алюмінієвого профілю і роликового механізму. Каретка і полози - інтенсивно експлуатовані елементи розсувних дверей - повинні бути виготовлені з високоміцних матеріалів. Це гарантує тривалий термін експлуатації розсувних дверей.
Корисна порада
Переконайтеся, що обрана вами двері відповідає стилістичним особливостям вашого житла. У цьому випадку вона буде не тільки розмежовувати простір, але і стане ідеальним прикрасою приміщення.