Як позбутися від червоних рубців. Як позбутися рубців на обличчі червона глина.

В результаті механічних травм, опіків і шкірних захворювань можуть з'явитися некрасиві червоні рубці, від яких досить складно позбутися. Не займайтеся лікуванням самостійно - зверніться до фахівця, який порадить найбільш підходящий для вас метод. Також можна використовувати народні засоби.
Інструкція
1
Для щоденного вмивання вранці використовуйте розведений водою яблучний оцет (1 частина оцту + 3 частини води). Можна також змочити цим розчином м'яку тканину і накласти на 5 хвилин на місця з рубцями.
2
В стакан спирту покладіть 2 ст. ложки звіробою, щільно закрийте і поставте в прохолодне темне місце. Настоюйте 10 днів. Щодня наносите засіб ватним тампоном на проблемні місця.
3
Розбавте? ст. ложки зеленої глини невеликою кількістю прохолодної води. Додайте в суміш 3 краплі олії розмарину і нанесіть на 10 хвилин на місця з рубцями. Після маски зволожите шкіру обличчя кремом. Наносите засіб через день по 4 рази до зникнення рубців .
4
Вилікувати рубці на обличчі допоможуть спеціальні косметичні препарати. Тривале застосування засобів з фруктовими кислотами і ретинолом сприяє вирівнюванню і регенерації шкіри.
5
Самостійно позбутися рубців складно, тим більше, якщо вони глибокі і застарілі. В таких випадках народні кошти не принесуть бажаного результату. В кращому випадку, рубці стануть менш помітними. Якщо нічого не допомагає, краще звернутися до косметологів.
6
Для лікування використовуйте стероїдні препарати у вигляді ін'єкцій або зовнішньо. Їх прописує лікар.
7
Удайтеся до лікування електрофорезом або ультрафонофорезом із застосуванням ін'єкцій гормональних препаратів або відповідних мазей.
8
Невеликі рубці лікуються також хімічним пілінгом, лазерної шліфуванням особи, мікродермабразією і пілінгом фруктовими кислотами. Найскладніші з них зменшуються після висічення рубцевої тканини хірургом.
9
Ін'єкції колагену. Під шкіру в місці утворення рубців вводиться колаген. Він заповнює нерівність - шкіра стає гладкою і рівною. Через 3-6 місяців необхідно зробити повторну процедуру.
10
Багато дерматологи використовують для позбавлення від рубців ще один спосіб - застосування Бета-оксикислот (ВНА) і Альфа-оксикислот (АНА). Вони відновлюють шкіру і сприяють її швидкому загоєнню. В результаті рубці з часом розгладжуються. Ці речовини входять до складу багатьох засобів по догляду за шкірою.