Як обкатувати ниву.

Здійснилася довгоочікувана покупка, і тепер ви власник новенької блискучої Ниви. Дбайливе ставлення - це головне для перших днів автомобільного життя, адже машина обов'язково повинна пройти процес обкатки. У зв'язку з цим, виникає закономірне питання, як же правильно необхідно обкатувати вашу красуню.
Інструкція
1
Виберіть вихідний день і для перших 300-500км пробігу прокотіться з якої-небудь заміській трасі, там, де є хороше асфальтове покриття. Не допускайте різкого ривка з місця і розворотів з пробуксовкою коліс при великих оборотах двигуна. Це призведе пошкодження диференціала. Не можна, щоб двигун працював в режимі перегріву.
2
Змащуйте вузли та агрегати, а також заправляйте паливний бак матеріалами, рекомендованими заводом-виробником. Не експлуатуйте автомобіль, якщо контрольна лампа сигналізує про недостатній рівень тиску масла.
3
Не допускайте роботу двигуна при частоті колінчастого вала, коли стрілка тахометра в червоній зоні. Це сигналізує, що частота обертання наближається до максимально допустимої. Якщо перевищити і максимально допустиму, то почнеться відключення подачі палива, в роботі двигуна з'являться перебої і поштовхи в русі машини. Знизьте частоту обертання, і подача палива відновиться.
4
Не експлуатуйте шини з тиском, який відрізняється від рекомендованого, це приведе їх до передчасного зносу, а також погіршить стійкість і керованість автомобіля.
5
Автомобіль має встановлену систему запалювання високої енергії. І тому не виробляєте запуск двигуна за допомогою іскрового зазору. Не від'єднуйте при працюючому двигуні високовольтні дроти і не перевіряйте на «іскру» ланцюга високої напруги. Це може вивести з ладу систему запалювання, а також можливий прогар високовольтних деталей.
6
При швидкій їзді по нерівностях м'яка підвіска машини добре поглинає коливання. Але різкі удари можуть привести до деформації осей нижніх важелів, а також вивести з ладу і інші деталі ходової. Тому не розвивайте дуже велику швидкість, коли їдете по нерівних дорогах. А також без крайньої необхідності не виробляєте буксирування автомобіля та причепа.