Як здати квиток на поїзд. здати квиток на поїзд київ.

Якщо ви передумали їхати чи спізнилися на поїзд - не турбуйтеся. Гроші за квиток повернути можна, тільки покваптеся, ніж пізніше здасте квиток, тим менше сума, яку вам повернуть.
Вам знадобиться
  • - квиток
  • - документ, який використовували при покупці квитка
Інструкція
1
Для повернення квиток а необхідно звернутися в будь-яку касу ЖД вокзалу, віддати касиру квиток і пред'явити документ що засвідчує особу, який використовувався при покупці квиток а.
2
Сума повернення залежить від термінів здачі квиток а, перш ніж перерахувати терміни і суми давайте уточнимо понятія.Стоімость проїзду - вся сума, сплачена за квиток. Вона складається з вартості плацкарти і вартості квиток а.Стоімость квиток а - це вартість перевезення, її можна подивитися в першій сходинці квиток а.Стоімость плацкарти - це вартість місця у вагоні, вказується в квиток е рядом з вартістю квиток а.
3
Терміни та сума повернення при поїзд ке всередині країни (терміни здачі квиток а на поїзд ку в іншу державу відрізняються незначно). Якщо квиток зданий не пізніше, ніж за вісім годин до відправлення поїзд а, то вам повернуть усі гроші, тобто вартість проезда.Еслі квиток зданий в проміжок вісім - дві години до відходу поїзд а, то вам повернуть вартість квиток а. Якщо квиток зданий в проміжок часу: дві години до відправлення поїзд а - 12:00 після вибуття поїзд а, то повертається тільки вартість квиток а.Также квиток можна здати в перебігу п'яти діб з моменту відправлення поїзд а, за умови, що ви не потрапили на поїзд , з причини хвороби або нещасного випадку. Це необхідно буде підтвердити документами. В цьому випадку вам повернуть лише вартість квиток а.
Зверніть увагу
У всіх випадках за операцію стягується комісійний збір в розмірі 62 рублів (може змінюватися) .Возврат грошей на банківську карту, з якою відбувалася оплата, вироблятися протягом одного месяца.Прі поверненні квитка за іншого пасажира буде потрібно пред'явити нотаріально завірену довіреність .