Як підсилити прийом сигналу 3g. Як підсилити сигнал 3g модему.

Рівень прийому сигналу 3G модемом залежить від багатьох умов, в основному головною причиною поганої якості зв'язку є віддаленість від вишки оператора. Посилити сигнал допомагає використання кабелю.
Вам знадобиться
  • - провід-подовжувач.
Інструкція
1
Якщо у вас є можливість, змініть ваше місце розташування. Найкраще змінити місце на те, яке ближче до вишки оператора, 3G-модем якого ви використовуєте. Також краще всього вибирати відкриту місцевість. У приміщеннях без вікон також досить поганий рівень зв'язку. Це відноситься і до підвальним приміщенням.
2
Якщо ви використовуєте 3G-модем в домашніх умовах, стежте за прохідністю сигналу. Не використовуйте порти задньої стінки системного блоку для підключення модему, найкраще придбайте подовжуючий кабель, якщо у вас відсутні USB-порти на лицьовій стороні. При знаходженні бездротових пристроїв поблизу (наприклад, мишей, клавіатур, моніторів) намагайтеся використовувати для їх адаптерів порти комп'ютера, що знаходяться якнайдалі від підключеного модему.
3
У випадках коли в домашніх умовах у вас погана якість прийому сигналу 3G-модемом, придбайте подовжуючий кабель для USB-пристроїв, щоб була можливість перемістити його ближче до вікна. Не використовуйте китайські кабелі - від них якість сигналу тільки погіршиться. Також ви можете використовувати додатковий провід, обмотати їм модем близько 20-30 разів для поліпшення якості прийому сигналу.
4
Вимкніть оновлення програмного забезпечення в меню параметрів безпеки комп'ютера на панелі управління. Оскільки під час завантаження оновлень Windows виділяється певна кількість трафіку, швидкість відкриття сторінок і завантаження інших даних з інтернету може бути помітно знижена.
5
Якщо якість прийнятого 3G-модемом сигналу як і раніше залишається на низькому рівні, зніміть оператора, що надає вам доступ в інтернет. З цієї причини прагніть не купувати модеми, прив'язані до певного провайдеру. Якщо ви вже придбали такий модем, змініть його налаштування у властивостях обладнання в диспетчері пристроїв комп'ютера.
Корисна порада
Не користуйтесь неякісними або пошкодженими проводами.