Як витягнути флешку з Nokia 5230. Як витягнути з чорного списку на nokia 5230.

У різних моделях телефонів Nokia використовується різна організація додавання модулів додаткової пам'яті. У деяких випадках використовується слот під акумулятором, а в деяких карта встановлюється в бічну стіну корпусу.
Вам знадобиться
  • - плоска викрутка.
Інструкція
1
Натисніть на кнопку вимикання мобільного телефону Nokia 5230, що не утримуючи її, після чого в меню, знайдіть пункт припинення операцій з картою для її подальшого вилучення. Підтвердіть завершення роботи додатків, дочекайтеся повної зупинки їх роботи і вийміть її із мобільного телефону, потягнувши її на себе.
2
Якщо вийняти картку найкраще користуватися пінцетом або підчепити її неострой плоскою викруткою або іншим схожим предметом. Не використовуйте гострі ножі або ножиці, ви можете пошкодити карту або роз'єм телефону. При наявності слідів втручання в конструкцію мобільного телефону ви можете позбутися гарантійних зобов'язань продавця і виробника.
3
Якщо у вас виникають труднощі з витяганням накопичувача з мобільного пристрою Nokia скористайтеся інструкцією на перших сторінках йде в комплектації керівництва користувача, яка містить в собі детальну схему для витягання карти пам'яті, сім-карти, акумулятора та кришки телефону. Якщо у вас з якихось причин відсутній керівництво користувача, ви можете завантажити його з інтернету, при цьому зверніть увагу на його відповідність вашої моделі мобільного пристрою.
4
Якщо у вас виникають проблеми з витяганням карти пам'яті або інших додаткових модулів мобільного телефону, зверніться до продавця вашого пристрою за допомогою, цілком можливо, що це несправність, пов'язана з фізичним дефектом. В цьому випадку не намагайтеся усунути її самостійно, а зверніться в сервісні центри вашого міста для ремонту.
5
Зверніть увагу, що поломки фізичного характеру часто не виправляються по гарантії, оскільки вона не поширюється на зовнішні дефекти, виявлені після покупки і оформлення гарантійного талона.