Як налаштувати мобільний агент на Samsung. агент для самсунга.

Програма « Агент » доступна не тільки для користувачів комп'ютера, але і для власників мобільних пристроїв. Залежно від моделі телефону є різні варіанти цього додатка.
Інструкція
1
Налаштуйте доступ до інтернету на вашому телефоні Samsung, це робиться в розділі меню підключень. Вкажіть точку доступу, яка використовується в налаштуваннях вашого оператора мережі. Пропишіть логін і пароль для підключення. Отримати ці дані ви можете на офіційному сайті оператора або відправивши запит на отримання автоматичних параметрів, застосовних з отриманого СМС-повідомлення.
2
Після застосування налаштувань інтернету перезавантажте ваш мобільний пристрій і запустіть мобільний браузер, при цьому підключившись до інтернету за допомогою створеного вами підключення. Введіть в адресний рядок наступну адресу: http://agent.mail.ru/cgi-bin/gprs. Введіть найменування моделі вашого мобільного телефону, введіть номер для отримання СМС-повідомлення з інструкцією. Ви також можете завантажити установник за допомогою комп'ютера.
3
З отриманої інструкції дізнайтеся про сумісність платформи вашого мобільного пристрою Samsung з програмним забезпеченням. Якщо ви не знайдете в списку вашої моделі, зв'яжіться з вашим мобільним оператором для усунення несправності або встановлення причин неможливості встановлення додатку.
4
Завантажте підходяще вам програмне забезпечення за наступним посиланням: http://agent.mail.ru/. Використовуйте один з підходящих спосіб завантаження установника, наприклад, за допомогою завантаження установника в комп'ютер. Після цього вам необхідно підключити телефон до ПК за допомогою йде в комплекті USB-кабелю або Bluetooth-з'єднання. Запам'ятайте папку, в яку ви виконували копіювання файлу установки.
5
Встановіть програму в ваш мобільний пристрій, після чого запустіть його зі списку встановлених додатків. Зверніть увагу, що за відсутності коштів підключення телефону до комп'ютера ви можете завантажити агент за допомогою СМС-повідомлення або завантажити його з мобільного порталу. Введіть параметри підключення вашого оператора в настройках з'єднання.
Корисна порада
Перевіряйте програми на віруси.