Як подивитися, хто мене додав в закладки Вконтакте. Як повернути видалені повідомлення.

Більшість користувачів соціальної мережі Vkontakte додають в свої закладки цікаві групи і, звичайно ж, людей. Дана послуга дозволяє без додавання цікавить людини в список друзів, регулярно відвідувати його сторінку.
Інструкція
1
Багатьом людям властиво така якість, як цікавість. І дізнатися про те, хто з користувачів даної соціальної мережі додав вас в закладки, ви зможете, відвідавши сайт Павла Дурова durov.ru.
2
Для цього спочатку зайдіть на сам сайт: durov.ru, а потім дотримуйтеся порад. Це офіційний сайт Павла Дурова, тому побоюватися вам абсолютно нічого.
3
У верхній частині сторінки в графи E-mail і Password введіть адресу своєї електронної пошти та пароль, які вказали при реєстрації аккаунта Vkontakte.
4
Потім натисніть на пункт Login. Перед вами відкриється сторінка, що містить інформацію, яку ви бачите кожен раз при відвідуванні сайту vkontakte.ru. Відрізнятися вона буде тільки трохи іншим оформленням.
5
На панелі в лівій верхній частині знайдіть і натисніть кнопку Bookmarks.
6
Внизу під написом Who bookmarked me висвітиться список користувачів, у яких ви перебуваєте в закладках. А зверху ви побачите список всіх вами доданих в закладки користувачів.
7
Якщо у вас не з'являється вкладка Bookmarks, спробуйте натиснути на пункт «Моя сторінка» і поклікати по сусідніх сервісів («Повідомлення», «Школа» і так далі) або перейдіть за посиланням durov.ru/index.html# myfave, попередньо ввівши логін і пароль.
8
Якщо у вас на сторінці Vkontakte не • встановлено «Мої закладки», то подивитися дану інформацію ви не зможете. Щоб її активувати, зі своєї сторінки в меню, що знаходиться в лівій частині натисніть на сервіс «Мої установки», потім перейдіть в розділ «Загальне» та поставте галочку напроти пункту «Мої закладки».
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=GqvdAmXemks
З чим можна порівняти існування аккаунта в соціальній мережі "Вконтакте"? Напевно, тільки з власним віртуальним світом. В цьому віртуальному світі можна робити все, що захочеш. Незалежно від місткості вашої квартири, до вас в гості можуть зайти всі друзі одночасно. Популярність цієї соціальної мережі зростає з кожним днем, і навряд чи зараз знайдеш людину, яка нічого не знав би про її існування.
Вам знадобиться
  • - мережа інтернет
  • - аккаунт у соціальній мережі "Вконтакте"
Інструкція
1
Зручний "юзабіліті" і дизайн "Вконтакте" вже багатьох підкупив. Відмінною особливістю цього соціального проекту є те, що користувачі, які відвідують вашу сторінку, не залишають "слідів" на ній, тобто ви не знаєте, хто був у вас в гостях. Також викликає інтерес "Закладки". Ви додаєте людини в закладки, а він того й не знає. Так було раніше. Зараз же знайшовся спосіб перевірити ваших таємних шанувальників.
2
Для того, щоб переглянути тих, у кого ви перебуваєте в закладках, необхідно перейти на англомовний сайт Павла Дурова - durov.ru. Авторизуйтесь на цьому сайті. Логін і пароль ті ж, що і "Вконтакте". Поля введення логіна і пароля знаходяться вгорі сторінки.
3
У вас відкриється точно така ж сторінка, як і в профілі на сайті Vkontakte.ru. Відмінності полягають лише в тому, що все англійською мовою і трансліті. Тепер перейдіть до закладок. Для цього вгорі сторінки натисніть кнопку "Bookmarks" .Якщо ви додавали в закладки кого-небудь з користувачів, групи, а також в закладки додавали вас, то ви побачите 3 категорії. Якщо ж якогось пункту з цих 3 у вас немає, значить, ви не додавали закладки на групи. Знайдіть список користувачів з заголовком "Who bookmarked me", якщо на сторінці ви бачите цей список, то вас додавали в закладки. Милуйтеся на тих, хто вас цінує в цьому віртуальному світі.