Як зберегти на Радикалові. Як знайти свою картинку на radikal.ru.

Сайт «Радикал» відноситься до числа так званих фотохостингів. Він дозволяє розміщувати зображення на веб-сторінках, в повідомленнях форумів тощо, не витрачаючи при цьому простір на сервері користувача. Всі турботи по зберіганню картинок «Радикал» бере на себе.
Інструкція
1
Перейдіть на наступний сайт: http://www.radikal.ru/.
2
Натисніть кнопку «Обзор». Браузер автоматично запустить діалог вибору файлу. Перейдіть в папку, де розташований файл з бажаним зображенням, виберіть його, після чого натисніть кнопку «Ok». Діалог зникне.
3
При бажанні виберіть параметри завантаження файлу. Зокрема, поставте або зніміть галочки на «Зменшити до» і «Оптимізувати формат», а якщо зменшення включено, введіть горизонтальний розмір зображення (за замовчуванням - 640 точок). Можна також вибрати ширину ескізу для попереднього перегляду (превью), яка за замовчуванням дорівнює 180 точкам, якість стиснення за алгоритмом JPEG (за замовчуванням - 85), напис на ескізі для попереднього перегляду (за замовчуванням - «Збільшити») і на самому знімку ( за замовчуванням відсутній), спосіб стиснення і т.п. Режим оптимізації формату краще не відключати: якість від цієї операції падає незначно, зате обсяг файлу помітно зменшується.
4
Натисніть кнопку «Завантажити». Дочекайтеся завантаження зображення на сервер. Як тільки це відбудеться, браузер перейде на наступну сторінку.
5
На наступній сторінці ви побачите кілька варіантів посилань на завантажене вами зображення. Якщо ви хочете показати картинку співрозмовнику в ході спілкування електронною поштою або в системі обміну миттєвими повідомленнями, відправте йому посилання з поля «Посилання». Щоб вставити велику картинку в повідомлення форуму, використовуйте код з поля «Картинка в тексті», а для приміщення такого ж зображення в HTML-сторінку - з поля «HTML: картинка в тексті». Врахуйте, що поміщати широкі зображення в форуми не можна. Поля «Прев'ю - збільшення по кліку» і «HTML: прев'ю - збільшення по кліку» призначені для приміщення зменшених зображень, відповідно, в повідомлення форумів і в HTML-сторінки. Код сформований таким чином, що якщо натиснути на зменшене зображення, автоматично завантажиться сторінка із збільшеним.
Зверніть увагу
Не використовуйте чужі зображення без дозволу правовласників.