Як перефарбуватися з фарбованої брюнетки в блондинку. формула моєї фарбування в блондинку.

У своєму прагненні до досконалості жінки нестримні і часом йдуть на найсміливіші експерименти зі своєю зовнішністю. Часто в таких експериментах вони міняють колір волосся, в надії, що повернути його первісний вигляд не складе особливих труднощів. Але якщо вас хвилює питання, як перефарбується з фарбованої брюнетки в блондинку, то хочемо вас попередити, що для цього будуть потрібні значні зусилля і не завжди вам вдасться добитися ідеального результату.
Інструкція
1
Фарбування волосся обумовлено барвним пігментом, частинки якого, потрапляючи між лусочками, які покривають волосся як панцир, надають йому колір. Темний пігмент на волоссі буде помітний дуже довго і змити його звичайним шампунем не вдасться. Найкраще зверніться до професійного перукаря. Якщо ваше волосся досить густі і міцні, вони зможуть витримати багаторазове освітлювання спеціальним складом-смивкой. Якщо проблемні, то майстер запропонує вам щадну програму, при якій ви поступово зміните колір.
2
В тому випадку, якщо ви вирішили перефарбуватися з фарбованої брюнетки в блондинку самостійно, в домашніх умовах, то щоб нанести волоссю мінімальної шкоди, робіть це поступово. За 4 місяці до того припиніть підфарбовувати волосся, обмежуючись підфарбуванням лише коренів, щоб вони не були помітні. З цей час колір трохи змиється і стане значно світліше.
3
В салоні-магазині придбайте спеціальний засіб для змивки фарбувального пігменту. Одне з якісних і недорогих - Estel Color Off. Щоб домогтися потрібного ефекту, дійте згідно з доданою інструкцією і, в залежності від ефекту, повторіть процедуру кілька разів з перервою в 4-5 днів.
4
Якщо результат ще вас не дуже влаштував, освітлити волосся. Але виберіть хорошу осветляющую фарбу, що не містить багато аміаку. Якщо колір волосся вийшов неоднорідним, не варто їх мучити далі - підстрижіть кінці, які, як правило, освітлити важче. Через кілька днів пофарбуйте волосся в той колір-блонд, який вам подобається. Якщо є можливість, порадьтеся попередньо з перукарем-колористом, щоб волосся не придбали зеленуватий, рожевий чи фіолетовий відтінок.
Корисна порада
Таке фарбування з брюнетки в блондинку - серйозний стрес для волосся. Тому протягом всього процесу використовуйте живильні маски для волосся і шкіри голови. Їх можна купити в аптеці або зробити самій, скориставшись народними рецептами.