Як вставити картинку в тіло листа в Bat. Як вставити в лист бат лейбл.

Поштовий клієнт - це резидентна програма, що встановлюється в персональний комп'ютер і дозволяє обмінюватися електронними листами без необхідності кожного разу «вручну» авторизуватися на віддаленому поштовому сервері. Один з найбільш широко використовуваних поштових клієнтів - The Bat, він має дуже широкі можливості оформлення створюваних листів, включаючи вставку зображень в текст.
Інструкція
1
Запустіть The Bat і створіть нове повідомлення. Зробити це можна багатьма способами - наприклад, якщо це має бути відповідь на отримане електронного листа, то його можна виділити і натиснути кнопку відповіді, розміщену вище списку отриманих повідомлень. Це ж можна зробити, якшо потрібний рядок списку правою кнопкою і вибравши в контекстному меню пункт «Відповісти». А можна виділити рядок з отриманим повідомленням і натиснути клавіші Ctrl + Enter. Аналогічні способи існують і для створення нового повідомлення, пересилання отриманого листа іншому адресату і т.д.
2
Переключите формат створюваного електронного листа в режим, який допускає використання HTML-тегів. Таких режимів в останніх версіях цього поштового клієнта два - тільки HTML і HTML + звичайний текст. Щоб вибрати один з них, розкрийте в меню вікна редагованого повідомлення розділ «Властивості» і перейдіть в підрозділ «Формат письма». Ці два режими так і сформульовані - «HTML/простий текст» і «Тільки HTML».
3
Наберіть текст повідомлення, а дійшовши до потрібної рядка, клікніть іконку вставки зображення - вона поміщена між самим повідомленням і полем «Тема», правіше піктограм форматування тексту. В результаті відкриється стандартне діалогове вікно, в якому вам треба знайти потрібний файл в комп'ютері, виділити його і натиснути кнопку «Відкрити». Після цього The Bat помістить зазначену вами картинку в текст листа.
4
Відредагуйте вставлене зображення. Його розміри можна змінити, якщо клікнути мишкою, а потім переміщати з її ж допомогою вузлові точки, поміщені редактором на рамку навколо картинки. Крім розмірів ви можете змінити, наприклад, центрування зображення - виділіть весь рядок і клікніть одну з чотирьох піктограм біля кнопки вставки картинки.
5
Відправте підготовлене лист адресату або помістіть його в папку «Вихідні», натиснувши відповідну кнопку в меню вікна редагування повідомлення.