Як прибрати непотрібні сторінки. Як прибрати в меню сайту зайві розділи ucoz.ru.

Створюючи власний сайт, необхідно знати не тільки як додати новий матеріал, але і як прибрати непотрібні сторінки . Зробити це можна кількома способами: або повністю видалити сторінки з контентом, або зробити їх недоступними для перегляду відвідувачами.
Інструкція
1
Для прикладу розглядається варіант дій у системі ucoz. В інших системах назви команд і кнопок можуть відрізнятися, але смислове значення збігається. Щоб управляти сторінками сайту, ви повинні володіти правами адміністратора і мати доступ до панелі управління.
2
Відкрийте сторінку сайту і авторизуйтесь, щоб побачити додаткову панель меню. Виберіть на ній пункт «Загальне» та команду «Вхід у панель управління». Введіть пароль і підтвердіть вхід контрольним кодом. Не забувайте, що паролі для авторизації на сайті і для входу в панель управління можуть не збігатися.
3
Оберіть розділ «Редактор сторінок» в лівій частині екрана. Опинившись на сторінці «Управління модулем», виберіть пункт «Управління сторінками сайту». Далі ви переміститеся на сторінку «Управління матеріалами», переконайтеся, що в списку, відображаються всі наявні на сайті сторінки. Якщо чогось не вистачає, встановіть у відповідних полях значення «Редактор сторінок» та «Усі матеріали» за допомогою списку.
4
Навпаки назви кожної сторінки сайту розташовані інструменти. Щоб видалити сторінку, натисніть на кнопку у вигляді значка [х] і підтвердіть свої дії, натиснувши на кнопку ОК у вікні запиту. Сторінка буде вилучена.
5
Якщо ви не хочете видаляти сторінку, зробіть матеріали на ній недоступними для перегляду. Для цього виберіть інструмент редагування - значок у вигляді гайкового ключа. Можливо, вам буде потрібно повторно авторизуватись на сайті, так як управління сторінками здійснюється саме через сайт.
6
У нижній частині доступною для редагування сторінки знайдіть розділ «Опції» і встановіть маркер в поле «Вміст сторінки тимчасово недоступно для перегляду», після чого збережіть внесені зміни. Сторінка залишиться на сайті, але вона зникне з меню.
7
Видалити сторінку можна і без виконання входу в панель управління. Авторизувавшись на сайті, включіть «Конструктор» і, коли сторінка змінить свій вигляд, натисніть на кнопку у вигляді гайкового ключа. Відкриється додаткове вікно «Управління меню». Натисніть на значок [х] навпроти тієї сторінки, яку хочете видалити, і підтвердіть свої дії. Збережіть зміни.
Для дотримання недоторканності свого особистого життя іноді потрібно видалити всі або частину сайтів, які проглядалися користувачем за певний проміжок часу. Крім того, видалення з пам'яті інтернет-сторінок очистить частину зайнятої пам'яті, що дозволить прискорити роботу комп'ютера.
Інструкція
1
Щоб видалити кілька або всі інтернет-сторінки, нічого складного робити не потрібно. Є тільки невеликі відмінності в самих інтернет-браузерах, через які і послідовність дій буде трішки відрізнятися.
2
Для видалення інтернет-сторінок в Internet Explorer з основного меню зайдіть у розділ «Сервіс», в якому виберіть «Властивості оглядача». У «Свойствах» відкрийте «Журнал», закладку «Загальні». Коли з'явиться рядок про підтвердження видалення, натисніть «Так». Крім цього, в рубриці «Тимчасові файли інтернету» також потрібно вибрати «Видалити файли» і відзначити галочкою фразу «Видалити це вміст» в запиті системи, після чого натиснути кнопку ОК.
3
Для видалення сторінок в Mozilla Firefox в головному меню зайдіть у розділ «Інструменти», а з нього - в підрозділ «Налаштування». У цьому підрозділі в «Історії» натисніть на закладку «Конфіденційність», після чого пункт «Очистити недавню історію» або «Видалити окремі сторінки». Вибравши необхідні сторінки або видаливши всі відвідування сайтів, потрібно натиснути на кнопку «Очистити зараз», після чого деякі файли або всі вони зникнуть з пам'яті.
4
Для роботи з Google Chrome необхідно натиснути на зображення гайкового ключа зверху, у правому кутку вікна браузера. Після цього відкриється меню, в якому потрібно вибрати розділ «Параметри», а в ньому «Розширені». У цьому підрозділі і можна видалити інформацію веб-перегляду - як всю, так і частково.
Зверніть увагу
Історія інтернет-сайтів, які були відкриті з певного комп'ютера за конкретний проміжок часу - в цілому, досить корисна річ. За допомогою цієї функції можна швидко відкрити ті сторінки, інформація про яких цікавить вас найбільше, при цьому адреса запам'ятовувати і набирати вручну не потрібно. З її допомогою просто знайти і потрібний файл, який відкривався на комп'ютері якийсь час назад. Однак при всіх своїх перевагах, певні інтернет-сторінки в пам'яті комп'ютера можуть через цієї опції стати відомими громадськості, що певною мірою може нашкодити, особливо якщо ці сайти відкривалися з робочого комп'ютера, доступ до якого є у групи осіб.