Як вставити час на сайт. вставити поточний час на сайт.

Ви працюєте над створенням свого сайта і вирішили, що непогано було б встановити лічильник часу або годинник. Скористайтеся одним із способів установки, в залежності від ваших уподобань.
Інструкція
1
Встановіть годинник-інформер на сайт за допомогою Яндекса. Зайдіть на сторінку http://time.yandex.ru, виберіть одну з вкладок в розділі «Годинник» - зі стрілками (звичайні) або з цифрами (електронні). Знайдіть свій часовий пояс. Це можна зробити, звіривши показники циферблата з часом на комп'ютері або навівши курсор миші на картинку. Натисніть лівою кнопкою миші на шестірню в правому верхньому куті годин і виберіть зі списку дія - «інформер на сайт». Перейдіть на вікно з html-кодом, скопіюйте його. Встановіть код на обраному для годин ділянці вашого сайта .
2
Зверніться на один з англомовних сайтів, що пропонують величезний вибір різних «моделей» годин. Наприклад, на http://www.clocklink.com або http://toolshell.org. Виберіть категорію в меню, ознайомтеся із представленими варіантами, знайдіть «свої» години. Клікніть по картинці з ними і перейдіть на сторінку з ліцензійною угодою (на http://www.clocklink.com) або зареєструйтесь (на http://toolshell.org). Отримайте код, скопіюйте його і вставте на місце, призначене для годин на вашому сайті.
3
Створіть динамічні годинник за допомогою Javascript з щосекундні оновленням. Задайте звичайний формат годин: hh: mm: ss (наприклад, 21:21:21), де h - це час діб, m - хвилини, s - секунди. Створіть просту сторінку з включенням файлу "time.js" з кодом Javascript: Відображення динамічних часовТекущее час:
4
Створіть файл "time.js" з запуском виконання функції time кожну секунду (1000мс), а також з запуском виконання функції time при зверненні до сторінки. Крім того, в текст цього документа включений ідентифікатор "tick_tack".
5
Додайте обидва зазначених файлу в одній папці, після чого запустіть файл "index.html", щоб перевірити, відображаються чи годинник. Якщо ні, перевірте, чи не відключений Чи в браузері Javascript.