Як знайти електронну пошту на прізвище. Як знайти пошту людину на прізвище.

Учасники глобальної мережі часто стикаються з ситуацією, коли необхідно знайти адресу електронної пошти якої людини, знаючи його дані (ім'я, прізвище). В даний час це завдання вирішити можна за допомогою ресурсів, спеціально для цього призначених.
Інструкція
1
У пошуковику введіть будь-які дані людини, адресу електронної пошти якого хочете знайти. Наприклад, прізвище, ім'я або дату народження. Якщо він десь в мережі залишав свій e-mail, запити видадуть дану інформацію. Даний спосіб є найдієвішим, якщо тільки у шуканого вами адресата є які-небудь ресурси в інтернеті: сайт, аккаунт у соціальній мережі або блог. Якщо ці дії не призвели до позитивних результатів, скористайтеся іншим методом.
2
Скористайтеся всесвітнім каталогом пошуку e-mail адрес, перейшовши за посиланням worldemail.com/advanced.html. На даний момент він не є найкращим ресурсом для пошуку людей, але пару раз все-таки спробуйте.
3
Існує ще один подібний сервіс з пошуку адресата: adresses.com. Як правило, з цим завданням він справляється набагато краще.
4
Спробуйте пошукати адресу електронної пошти потрібного вам людини на ресурсі InfoSpace. Для цього зайдіть на сайт infospace.com/info/wp/email. Основна перевага даного ресурсу в порівнянні з іншими полягає в тому, що при пошуку він видає інформацію про людей зі схожими даними (прізвище, ім'я і т.д.).
5
Знайти адресу електронної пошти необхідного людини можна і через директорії великих сайтів, на яких він може бути зареєстрований. Наприклад, web.icq.com/whitepages/search, www.uaportal.com/friends або http://my.email.address.is/. Введіть ім'я та прізвище, далі в відкрилися вкладках ви побачите посилання на відповідні сайти і звіти. На даний момент це, мабуть, найкращі ресурси для пошуку адреси електронної пошти людини по його прізвища.
6
І нарешті, якщо вищеописані методи не принесли вам позитивного результату, скористайтеся ресурсом Usenet, перейшовши за посиланням usenet-addresses.mit.edu. Але якщо шуканий людина ніколи не працював з комп'ютером, даний варіант пошуку вам теж не допоможе.