Як витягнути лонжерон самому. витягування Ланжерона.

При аваріях лонжерони автомобіля часто отримують ушкодження, змінюють свою геометрію. Прості моделі лонжеронів можна виправити методом витягування. Складні конструкції, що використовуються на сучасних іномарках, які становлять енергопоглинаючі касету, тільки замінюються в зборі. Технологія витягування відпрацьована до дрібниць.
Вам знадобиться
  • - стенд з напрямних шаблоном і захопленнями;
  • - газовий пальник або промисловий фен;
  • - шліфувальна машинка дискового типу;
  • - рихтовочний молоток і оправлення ;
  • - таблиця ремонту кузова;
  • - герметизуюча стрічка;
  • - покриття грунтовки;
  • - зварювальний апарат;
  • - болгарка;
  • - шпатель.
Інструкція
1
Зніміть з кузова всі деталі для забезпечення вільного доступу до лонжерону, в тому числі кузовні панелі і відповідну арку колеса. При ремонті передніх лонжеронів на щитку моторного відсіку з боку пасажира можуть розташовуватися особливо вогненебезпечні деталі, тому дотримуйтеся обережності. Обов'язково демонтуйте всю проводку та електричні деталі навколо ремонтного ділянки.
2
Проведіть попереднє витягування і виправлення пошкодженого лонжерона до форми, близької до початкової. Для цього спеціальнимизахопленнями закріпіть автомобіль на стенді. Захвати кріпите тільки в місцях горизонтальних швів контактної заводський зварювання. Після попереднього витягування відріжте при необхідності ті частини лонжерона, які підлягають заміні. Заміна пошкоджених частин лонжерона без його попереднього витягування утруднить його подальший ремонт. Чи не витягайте лонжерон більше, ніж це потрібно! По закінченні попереднього витягування перевірте стан дверей і петель.
3
Зніміть покриття грунтовки і герметизирующую стрічку в місцях зварювання. Для цього попередньо нагрійте покриття грунтовки і герметизирующую стрічку за допомогою газового пальника або промислового фена. Після нагрівання покриття та стрічку легко відокремте сталевим шпателем. При роботі з газовим пальником і промисловим феном намагайтеся не спалити оббивку пасажирського салону.
4
Перевірте геометрію лонжерона по контрольних точках та ремонтної таблиці. Для зручності роботи накерніть контрольні точки на лонжероні та інших частинах. Після цього проведіть витягування начисто, прагнучи, щоб контрольні точки лонжерона збіглися з точками на стенді, а розміри збігалися з таблицею ремонту кузова. Нерівності на лонжероні вирівняйте і відшліфуйте дискової шліфувальною машинкою. Перевірте паралельність лонжеронів і колісних арок. При роботі зі шлифмашинкой і болгаркою використовуйте захисні окуляри для запобігання травм очей.
5
відрихтуйте суміжні пошкоджені частини і арку колеса за допомогою рихтувального молотка і оправлення. Також вирівняйте зварювальні кромки пошкоджених деталей. При зварюванні дотримуйтесь техніку безпеки і використовуйте каску, брезентові рукавиці і захисну взуття. Рихтувальним молотком і оправкой вирівняйте кромки колісних арок і лонжеронів для забезпечення їх щільного прилягання один до одного.
6
Накладіть нову герметизирующую стрічку на місця з'єднання панелей пасажирського салону. Нанесіть новий шар покриття грунтовки на місця з'єднання панелей, на нижню частину лонжерона і на внутрішні поверхні колісних арок. Після цього виконайте забарвлення кузова. Перед роботою з ґрунтувальними і лакофарбовими покриттями забезпечте достатню примусову вентиляцію в ремонтному приміщенні, ознайомтеся з етикетками на використовуваних складах. Уникайте потрапляння цих речовин на шкіру і не паліть під час робіт.
7
Після проведення фарбувальних робіт нанесіть антикорозійне покриття. Встановіть всі зняті деталі. Пошкоджені замініть на нові. На рухомі частини нанесіть консистентну мастило. Залийте охолоджуючу рідину. Кондиціонер заправте холодоагентом. Перевірте зазори між кузовними панелями, перевірте роботу замка капота.