Як додати шлюз.

Щоб налаштувати власний домашній інтернет- шлюз , ви можете скористатися будь-яким комп'ютером. Єдиним обов'язковою умовою буде наявність декількох вільних слотів для підключення мережевих кабелів або Wi-Fi пристроїв.
Інструкція
1
Якщо вам потрібно створити локальну мережу між стаціонарним комп'ютером з доступом до інтернету і ноутбуком, скористайтеся Wi-Fi адаптером. Це може бути або зовнішнє USB-пристрій, або внутрішній адаптер, який підключається до PCI-слоту на материнській платі.
2
Придбайте Wi-Fi адаптер і підключіть це обладнання до комп'ютера. Встановіть згідно з доданою інструкцією програмне забезпечення, необхідне для налаштування. Увімкніть Wi-Fi адаптер. Після цього відкрийте в комп'ютері через панель управління «Центр управління мережами і загальним доступом». Виберіть розділ «Управління бездротовими мережами».
3
Натисніть кнопку «Додати». Задайте ім'я для вашої майбутньої мережі. Виберіть з пропонованих системою варіантів оптимальний тип безпеки. Однак в даному випадку ви можете використовувати і тип Open, оскільки більше одного пристрою до Wi-Fi адаптера ви все одно підключити не зможете. Для підтвердження вибору інших видів безпеки вам доведеться ввести пароль адміністратора.
4
Зверніться до налаштувань створеної вами бездротової мережі. Натисніть кнопку «Властивості», попередньо виділивши пункт «Протокол інтернету TCP/IPv4 (або TCP/IPv6). Введіть в рядок значення статичного IP-адреси, наприклад, 165.167.176.1.
5
Увімкніть ноутбук і встановіть з'єднання з бездротовою мережею, створеною за допомогою адаптера. Перейдіть до налаштування цього підключення. Виберіть наступні значення для «Протоколу інтернету TCP/IP»: - IP-адреса - 165.167.176.2- Маска підмережі - задається сістемой- Основний шлюз - 165.167.176.1- DNS-сервер - 165.167.176.1.
6
Відкрийте на стаціонарному комп'ютері «Центр управління мережами і загальним доступом». Знайдіть меню «Доступ». Активуйте загальний доступ до інтернету, встановивши прапорець біля відповідного пункту. Виберіть і вкажіть бездротову мережу. Після цього активуйте підключення до інтернету.
Для настройки власного домашнього інтернет-шлюзу підійде практично будь-який комп'ютер. Єдина обов'язкова умова - наявність декількох слотів для підключення мережевих кабелів або Wi-Fi пристрою.
Вам знадобиться
  • - Wi-Fi адаптер.
Інструкція
1
Коли потрібно забезпечити локальну мережу між ноутбуком і стаціонарним комп'ютером доступом до інтернету, рекомендую використовувати Wi-Fi адаптер. Це дозволить зберегти мобільність ноутбука. Придбайте сподобався вам Wi-Fi адаптер. Це може бути як зовнішнє USB-пристрій, так і внутрішній адаптер, що підключається до PCI-слоту.
2
Підключіть придбане обладнання до комп'ютера. Встановіть програмне забезпечення, необхідне для налаштування Wi-Fi адаптера. Увімкніть цей пристрій. Тепер відкрийте центр керування мережами й загальним доступом (Windows 7). Виберіть меню «Управління бездротовими мережами».
3
Тепер натисніть кнопку «Додати». Задайте ім'я майбутньої мережі. Виберіть із запропонованих системою варіантів тип безпеки. В даному випадку можна використовувати тип Open, тому що ви все одно не зможете підключити більше одного пристрою до адаптера. Якщо ви вибрали другий тип безпеки, то введіть пароль.
4
Відкрийте настройки створеної бездротової мережі. Натисніть кнопку «Властивості», попередньо виділивши пункт «Протокол інтернету TCP/IPv4». Введіть значення статичного IP-адреси, рівне 165.167.176.1.
5
Тепер включите мобільний комп'ютер. Виконайте підключення до бездротової мережі, створеної за допомогою Wi-Fi адаптера. Перейдіть до налаштування даного підключення. Встановіть наступні значення для меню «Протокол інтернету TCP/IP»: - IP-адреса - 165.167.176.2- Маска підмережі - за вибором системи-Основний шлюз - 165.167.176.1- DNS-сервер - 165.167.176.1.
6
Тепер відкрийте властивості підключення до інтернету на стаціонарному комп'ютері. Знайдіть і відкрийте меню «Доступ». Активуйте загальний доступ до інтернету, встановивши галочку біля відповідного пункту. Вкажіть бездротову мережу. Активуйте підключення до інтернету.