Як вставити смайлик в Скайп.

Спілкування через скайп має деякі відмінності від звичайної розмови. І виражається це, насамперед, в тому, що не завжди можна передати всі свої емоції і смислові відтінки сказаного. Однак існує можливість виправлення такого недоліку за допомогою звичних смайликів.
Інструкція
1
Скайп початку містить набір цих картинок, яких налічується сімдесят дві штуки. З їх допомогою можна додатково охарактеризувати свій настрій на даний момент. Але, часом, навіть такої кількості смайлів буває недостатньо. Для того щоб збільшити наявну базу картинок в скайпі, необхідно, перш за все, уточнити існуючу у вас на даний момент версію цієї програми. З цією метою запустіть скайп, подивіться дані.
2
Якщо з яких-небудь причина в інтерфейсі інформація прихована, таким способом не вдалося прояснити ситуацію, то лівою клавішею миші натисніть кнопку «Пуск». Після цього виберіть опцію «Програми», а потім знайдіть папку, в якій знаходиться ваш скайп.Запустіте наявний у вас браузер.
3
Активізуйте будь-яку пошукову систему, де в рядку пошуку задайте відповідні параметри, а саме «скачати смайли для скайп ...». Замість крапки вкажіть версію вашої програми обміну повідомленнями. З випав списку виберіть цікавить вас архів і скачайте його. Не забудьте перевірити його за допомогою антивірусної програми, щоб уникнути можливого зараження вашого комп'ютера шкідливими кодами.
4
Потім правою кнопкою миші натисніть на архів і виберіть опцію «Витягнути в поточну папку». На екрані монітора з'явиться каталог, в якому і буде перебувати новий набір смайликів. Тепер скопіюйте папку з цим набором, яку потім вставте в ту папку, яка містить вашу програму обміну повідомленнями. У даному конкретному випадку мова йде про скайпі.
5
Запустіть скайп. Якщо ви все зробили правильно, то на вкладці «Скіни/значки» або «Інтерфейс» буде видно меню-список, з якого слід вибрати новий набір смайлів і підтвердити свої дії шляхом натискання кнопки «Ok» .Змінено, що залишилося зробити, це перезапустити скайп.